Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehetséges, hogy van ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy van ilyen nagy méretekkel rendelkező meleg szexpartner?

Figyelt kérdés
Van itt olyan ember, aki azt élvezi ha megerő***kolja a passzívját? Ezt élvezi? Ha igen tudna írni, lenne egy-két kérdésem. Gyakori ez?
2018. szept. 5. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos vannak ilyen emberek, habár én inkább a kicsi vagy közepes méretet preferálom.
2018. szept. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmi se lehetetlen szóval biztos van
2018. szept. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmemmel játszottunk ilyet és imádtam de ezt tényleg csak olyannal lehet akit nagyon szeretsz és 100% bizalom van iránta
2018. szept. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Játékból csináltunk már ilyet mi is. De mi a kérdés igazából?
2018. szept. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem látom a nagy méretet sehol. Most akkor az erőszak a kérdés vagy a nagy lőcs?
2018. szept. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A BDSM játékokba ez beleférhet. Nekem volt olyan szolga srác, aki erre vágyott. A méretem azonban átlagos, de így is tetszett neki :)
2018. szept. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!