Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktívok titeket fel izgat ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktívok titeket fel izgat ha a passziv szex elött be öltözik szexi női fehérneműbe és úgy viselkedik mint egy nő?

Figyelt kérdés

#szex #febérnemű
2018. szept. 8. 08:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kizárólag akkor ha jól is áll rajta, és nem egy szőrös parókás bohóc lesz
2018. szept. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha az ellenkezőjét írom, lepontoztok?

Engem totál lelombozna. Nem szeretem a lányos fiúkat és a női fehérneműket sem. És ne viselkedjenek nőiesen sem.

Van aki erre gerjed, én nem. Engem lehangol.

Egy passzív srác is legyen minimum fiús, srácos, pasis sőt akár férfias is. Azért vagyok meleg, mert a pasis férfiakra bukom, nem a "kislányokra".

De van, akinek meg pont az ellenkezője jön be, a lányos fiúk meg a travik és a transzik.

2018. szept. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amúgy ha azt várod, hogy egy férfi nőis legyen, akkor mi a francért vagy meleg? ezt sosem értettem
2018. szept. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én biszex vagyok, de nekem bejön. :)
2018. szept. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én férfias passzív vagyok egyszer volt rajtam tanga és harisnyatartó nagyon jó volt
2020. szept. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!