Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan célozgassak valakinél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan célozgassak valakinél aki nem meleg, hogy szivesen kielégíteném orálisan?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék már orálisan kielégíteni valakit, de nem tudom megállapítani hogy az illető is meleg.van valami klub vagy közösség ahol akár viszonzatlanul kielégíthetnék valakit?

2018. szept. 15. 09:02
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Pl engem. 18/f
2018. szept. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha valakiről egyértelműen tudod, hogy hetero, akkor annál sehogy ne célozgass, ugyanis nem fog belemenni, sőt, azok után valószínűleg, bár nem tudom, hogy milyen kapcsolatban vagytok, de ha továbbra is szeretnél vele kapcsolatba maradni, akkor nem biztos, hogy ő is kapcsolatban akar majd veled maradni.

Érdemesebb inkább szórakozóhelyen, vagy direkt olyan helyre menni, ahol olyanokkal ismerkedhetsz, akik bi-k, vagy homoszexuálisak.

2018. szept. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Jaja jól mondják. Heterónál NE! Nem vicces, sőt...


Amúgy meleg társkeresőkön találsz biztos. Bár én is benne vagyok, ha pesti vagy és fiatal :P

2018. szept. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

Kuldj kepet magadrol

Ha nem vagy tul ferfias engem is kielegithetsz

22/f

2018. szept. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

Magnum szauna.ismert buza hely.


csak úgy random embereket veszélyes "betámadni",lehet hogy a fejberúg.

2018. szept. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

(előzőeknek: a kérdés arra vonatkozott, hogy egy _nem_ melegnek hogya célozgasson...)


Mondjuk mondj olyat, hogy "de bekapnék most valamit", jad utána hallgass, és figyeld a reakcióját. Ha bármi negatívat reagál, akkor persze éhes vagy, arról beszéltél :-) Ha nem negatív, akkor lehet, hogy kíváncsi :-)

2018. szept. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy szoktam, hogy beadok egy ilyen kamu sztorit, h egy ismerősöm le akarta szopni egy másik srác és hogy ő engedte neki. "szerinted gáz, te mit tennél?" Ha igen, akkor mondjuk: "jajj, menj már, akkor ha én most azt mondanám neked, hogy leszopnálak, kajak ki raknád nekem a farkad?". Azért ez veszélyes játék, én is azt ajánlom, hogy nagyon mérlegeld a kapcsolatotok, mert ha olyan a srác, szarul jöhetsz ki belőle.
2019. febr. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!