Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A Boruto anime és benne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Boruto anime és benne bizonyos karakterek mások szerint is egy kicsit már affélle Hounen Ai beütéssel bírnak? Pl maga boruto is kicsit cukira sikeredett egy fiúhoz képest, Mitsuki meg Boruto képe mellett alszik :S 20f

Figyelt kérdés
2018. szept. 20. 20:14
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Kimaradt hogy én hetero vagyok, csak azért tettem ide mert ez a szál kicsit "meleg" és ez a meleg kategória. Én soha nem birnék úgy nézni egy fiúra...
2018. szept. 20. 20:18
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

1. Szerintem nem meleges. Osztálykiránduláson is egymás mellett alszotok,én is aludtam már pl legjobb barátnőmmel nem is egyszer. (


2. Boruto kisfiú, és ha megnézed a kisfiúknál nem ritka hogy kissé lányosak. Illetve a az anime fiúknál sem ritka hogy lányos arcuk van (ezek a bishounenek , vagyis szépfiúk) NAMOST miért lenne meglepő,hogy egy anime kisfiú kissé lányos? (Mellesleg szerintem nem az de ez lényegtelen)


3. Ne haragudj, de itt névtelenül mindenki lesz**ja hogy te most aszexuális, meleg, biszexuális vagy, vagy mondjuk éppen a kocsidat dugod (láttam már ilyet is) nagyon felhúznak az ilyen emberek, a homofóbságukkal,mintha valami bűn lenne melegnek lenni. Még élőben érteném, ahol elítélhetnek az emberek, DE KÖNYÖRGÖM EZ EGY NÉVTELEN OLDAL. Nem érdekel senkit itt hogy milyen a nemi beállítódásod, úgyhogy nem kell kiírni.

Remélem kielégítő választ kaptál.

2018. szept. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
jó, csak idegesít, hogy cukira vannak megrajzolva. Amúgy Tsunade az esetem. iszonyat jó pitsa.
2018. szept. 20. 21:53
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha idegesít,akkor ne nézzed :D

És senkit nem érdekel hogy ki az eseted. Mindenki magasról lesz**ja.

De amúgy nem baj ha meleg vagy. Az se baj ha nem,de már annyira bizonygatod az ellenkezőjét, hogy tuti van valami a háttérben.

Na mind1 mint mondtam nem érdekel senkit.

2018. szept. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
megtudnak zavbarni ha cuki egy fiú karakter olyan aranyos és amikor rájövök hoigy fiú nagyon rossz érzés. szal nincs mögötte semmi csak ez a fuj, ez egy fiú...
2018. szept. 20. 22:28
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szóval tetszik neked addig ameddig rá nem jössz hogy ez meleges...

Ahha i see whatcha doing here.

A melegséggel nincs semmi baj,sanszos hogy biszex vagy aki a lányok felé húz

Fogadd el,ez természetes manapság.

2018. szept. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
tévedsz, engem csak megtéveszt és irritál nagyon. lezárva.
2018. szept. 20. 22:36
 8/13 A kérdező kommentje:
iskolában is volt egy ilyen gyerek 7. ben és kikészített. nem igaz h nem tudta levágni a haját :S
2018. szept. 20. 22:42
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod hogy biszex vagy nem is értem min pattogsz.
2018. szept. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
te mit bizonygatod ezt a butaságod?
2018. szept. 20. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!