Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Valaki elvezett el masztizas...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki elvezett el masztizas kozben gyertya allasban, tehat ön szajbaelvezesben vegyen reszt? Milyen erzes volt? Le is nyeltetek? Es fantazialtatok arrol hogy milyen lenne ezt a dolgot vegig csinalni "outdoor" helyeken?

Figyelt kérdés

2018. szept. 20. 23:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

hát nem gyertyaállás volt, mert az nekem nem megy, de feltettem a lábamat-derekamat a kád szélére még tiniként fürdés előtt, és maszturbálni kezdtem, kiakartam próbálni, hogy milyen az amikor az arcra lövell, mintha más verné oda nekem....

az arcomra is ment, pont az államra és a csukott számra, de kíváncsi voltam hogy milyen az íze, így a kielégülés után még felizgult állapotban óvatosan (ez volt az első) megérintettem az ondómat a nyelvemmel, belekóstoltam és édes ízt, meleg érzést éreztem

szal nem volt rossz

most 30 vagyok, de ha valaki oda verné nekem, akkor nem lenne sztem gond (igen, még ilyen nem volt velem, hogy más verje oda)

2018. szept. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én többször próbáltam de nem bírtam lenyelni a sajátom.

Majdnem elhánytam magam mikor a számba élveztem.

Másét viszont gond nélkül lenyelem. ;)

2018. szept. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Lacás1976 ***** válasza:
80%
Persze sokszor a mai napig meg tudom csinálni, 42 éves meleg pasi vagyok 😀😀 mindig le is nyeltem.
2018. szept. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A saját arcra élvezést én is kipróbáltam kb gyertyaállásban, csupán kíváncsiságból, hogy mit érezhetnek, akik kapják (én hetero vagyok, tehát én a nőkre gondolok). Kicsit le is nyaltam, hogy milyen az íze. Szabadtéri helyszínen nem ajánlom, vedd fel magad otthon videóra ebben a pózban, és meglátod, hogy elég hülyén néz ki kívülről, de kipróbálni érdemes egyszer.
2018. szept. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
le szoktam szopni magam igy nem spriccelek szanaszét .jó ize van nem undorodok tőle
2018. szept. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt páromnak volt ilyen "fetise". Párszor megcsinálta, hogy belevert a saját szájába és úgy csókolóztunk. Viszont ő sose nyelte le. Mindet átadta(nem birta lenyelni viszont izgatta nyilván ha más megteszi).
2018. szept. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
néha leszopom magam jó ize van igen csináltam már szabadba is
2019. ápr. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
néha leszopom magam de szabadba csak kiverem
2019. nov. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Próbáltam, nem sikerült.
2022. dec. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!