Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van, akinek bejön ha a párja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van, akinek bejön ha a párja nagyon meghízik?

Figyelt kérdés
Csak mert felszedtem egy kis felesleget, de nekem nincs ezzel bajom, de nem teljesen értem, hogy érzek 19/F

2018. szept. 24. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi gond, elofordul mindenkivel, ha pedig kicsirol van szo, semmiseg leadni;) de tulzasokba sem szabad esni :D 19fm
2018. szept. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis felesleg az bejön nagyon, de mikor már télikabáton át is látszik, hogy el van hízva, az már nem. Esetedben mi a helyzet?
2018. szept. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ez nem bejön vagy nem jön be kérdés.Attól mert Valaki felszed pàr kg-ot ugyan az az ember marad...

Ha mi a férjemmel azon kattoknànk,hogy elhagyjuk egymást,mikor a másikon van pàr kg felesleg màr vagy 20* elvàltunk volna.

Persze ha egészségére kàrosan meghízna segítenék Neki lefogyni....

2018. szept. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Kedves 21:42-es válaszoló, ez most így nem egy nyárspolgári család működési rendje, mely melegek esetében: 1) nem is lehetséges 2) még ha az is lenne, akkor is bujkálva kéne hazamenni, meg ne lássák a szomszédok, titkolózva, meg ne tudják a rokonok... Hanem ez simán arról szól, kinek miféle alkat kelti fel, vagy laposítja el a szexuális érdeklődését. Elhiszem, hogy amikor az ember huszonéve egy tulajdoni lapon szerepel valakivel és három közös gyerekkel, akkor nem arról szól az élet hogy épp kinek mekkora a pocakja.
2018. szept. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az se baj ha több a felesleg a páromon. De csakis addig amíg a súly arányosan és szexin oszlik el a pasin.
2018. szept. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szépen és arányosan oszlik el akkor még lehetsz ugyanúgy nsgyon vonzó :) de kép nélkül nehéz megmondani adott személyre
2018. szept. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Kép nélkül nehéz megmondani, de nekem pl. ha arányos, egy kisebb túlsúly még be is jön.

23/F

2018. szept. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kimondottan izgató.

Imádom a dagi fiúkat.

2018. szept. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!