Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nektek kb mennyi spermátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek kb mennyi spermátok jön elélvezéskor?

Figyelt kérdés

Tehát pl hányszor spriccel? Folyik vagy spriccel? Mennyi idő alatt mentek el? Kort is írjatok.

Én pl spriccelek, 3-4 spricc, nem sok jön sajna és kb 20-30 perc után. 27 éves vagyok és bi. Bevallom irigykedek azokra akiknek sok jön vagy esetleg hamarabb elmennek, mert sokan nem csípik, hogy sokat kell "dolgozni".


2018. szept. 26. 08:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
spriccel magasra es sok hetero35
2018. szept. 26. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
4-8 spricc, atlagos mennyiseg het 22
2018. szept. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én hamar, kb 2-3 pe3rc után élvezek el a kezemtől. Tudom nyújtani az időt ha azt akarom. 5-6-7 löket szokott lenni, A mennyisége nagyon változó, ahogy az állaga is. Ha régóta nem ürült sok, ha az nap már volt, lehet akár csak minimális: pár csepp. Kamaszkoromban nagyokat lőttem: sokat és messzire. Ma már inkább csak folyik, de az érzés most is ugyan olyan.



Már közelebb vagyok a nyugdíjhoz mint az érettségihez.

2018. szept. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokat élvezek és messzire ellövök, olyan 7-8 spricc szokott lenni. 1 méterre, de volt, hogy másfél méterre is ellőttem.
2018. szept. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
kb 1 deci egy adag
2018. szept. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok. 20/F/M
2018. szept. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan 6-10 spricc és elég sok és nagy erővel , 2-30 perc alatt nagyon változó. De nem jó hogy ennyi jön mert körülményes takarítani.
2018. szept. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy meddig tart a szex, vagy a maszturbálás. Meg hogy mennyi ideig nem vertem.

Ha nem tart a dolog 30 percet legalább, akkor nem jön túl sok. Lövell, de pár centire csak. Vagy olyan is van, hogy csak kifolyik, nem tudom mitől függ ez. Az is furcsa, hogy nincs összefüggésben az élvezettel, hogy mennyi jön. Van hogy pár csepp folyik ki csak, de hatalmas élvezet, máskor több jön, és nem is annyira jó. Egyébként akkor a legjobb érzés, ha jó ütemben van izgatva a farkam, magyarán a saját kezemmel a legjobb.

Ha többet tart, mint 30 perc a dolog, akkor spriccel akár 5x is, 20-30 centire is akár. A sűrűsége attól függ, hogy milyen gyakran verem.

2018. szept. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
6-10 spricc,erősen kilövel, ha fekszek, az arcom mindenhol olyan lesz. Nagyon gyorsan, fél perc és két perc közt elélvezek.
2018. szept. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nehezen élvezek el és nem is spriccel viszont sokáig folyik
2019. nov. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!