Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 46 évesen, átlagos, inkább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

46 évesen, átlagos, inkább kicsi (sosem mért) farokkal, picit perverz beállítottsággal vajon van esélyem fiatalabb sráccal kapcsolatot létesíteni?

Figyelt kérdés
Szeretek doktorbácsis medicalt játszani. Nagyon távol áll tőlem ez a farokméret centizgetés. Szeretem a kisfiús, apakomplexusos fiatal srácokat. Akik járatosabbak ebben a világban (mivel én heterósan éltem sokáig és nagyon nem mentem utána eddig a meleg dolgoknak) mennyi esélyt lát a fentiek alapján arra, hogy létezik-e olyan srác, aki pont ilyet keres, mint én?

2018. szept. 26. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj a fétises emberekkel, hogy nem is akarnak mást, csak a fétisüket kiélni állandóan. Tehát ha valaki még nyitott is lenne rá, úgy nehéz, ha a másik csak a hülye fétisét akarja állandóan. Főleg a melegeknél nagyon gyakori, eddig szerintem legrosszabbak a lábfetisiszták.


Az meg mit jelent, hogy heterósan éltél? Feleség mellé keresel szeretőt? Mert azokkal is Dunát lehet rekeszteni.

2018. szept. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hat en 18 vagyok es imadom az idosebb ferfiakat

Nekem boxer fetisem van

2018. szept. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Nálam a fétis ugyan fontos, de nem mindent befolyásoló, nem csak az létezik.


Az eddigi életemről (ha már kérdezte az egyik válaszadó): én is tipikusan rohadtul nem fogadtam el magamban a fiúk iránti vonzalmamat fiatalon, ahogy nagyon nagyon sokan.

Csajoztam, élettársi kapcsolatban éltem, de ennek évekkel ezelőtt vége lett. Egyedülálló fickó vagyok, aki vágyik egy srácra. Már nem foglalkozom a nőkkel.

2018. szept. 26. 22:02
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolod írj privátot. 18f/p
2018. szept. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Van esélyed, nekem 30 éves korom mellett párom 46 éves lesz.
2018. szept. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fiatal.kiváncsi válasza:
100%
22 vékony srác ismerkedne:) írj priviben
2018. nov. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!