Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiuk, ti lefeküdnétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, ti lefeküdnétek egy olyan lányos meleg fiúval, akinek nincsen arcszőrzete, mert kiszedte?

Figyelt kérdés

az most nem számít hogy miért szedte ki, a lényeg hogy nincsen mert neki így a jó


de a többi helyen, pl kar, láb, farok körül van valamennyi szőr (még)



2018. okt. 2. 11:45
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

a lányos-t ugy kell érteni, hogy szeret takarítani, főzni, stb


nem úgy hogy szoknyát vesz fel meg ilyenek

2018. okt. 2. 11:46
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
A takaritás, főzés lányos? :D
2018. okt. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
3%
#2 igen. Férfiak dolga más
2018. okt. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem Trichotillomániaról van szó, más okoktól ered, és a többi helyen van szőr (még)
2018. okt. 2. 13:13
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a szoros pasik jonnek be, szoval nem. 25f
2018. okt. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Takarítás, főzés ezek nem lányos dolgok.

Aki azt mondja a férfinek mas dolga van és ha egyedül él és ezeket nem csinálja, azt szimplán disznónak hívom, nem férfinak.

Passzív vagyok, de bi, semmi nem látszik rajtam, viselkedés, öltözködés, mindenki nézett mikor kiderült, hogy nem is vagyok az csak hulyeskedem... Mégis tudok, főzni, mosni, takarítani...

2018. okt. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hozzateszem a párom full aktív, mégis mos, főz, takarít. Szerintem nem ettől lesz valaki lányos.
2018. okt. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én a szőrtelenre bukok, szóval engem nem zavarna a dolog. Az meg jó, ha szeret főzni, plusz pont. Takarítani meg én is szeretek, mert szeretem a rendet, mégsem vagyok lányos.... xD


De egy válasz izgatna: hogy szedted ki? Tartósan?

2018. okt. 3. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia én is passzív vagyok de ugyan úgy meg csinálom ezt én is. Főleg ha egyedül laksz ki más csinálná meg helyetted. Szeretek főzni. 😊
2018. okt. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy szedted ki tartosan az arcszorzetedet? Engem is erdekelne:)
2018. okt. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!