Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek ki lenne a dominán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ki lenne a domináns illetve passzív fél Arany János és Petőfi Sándor kapcsolatában?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, ha nem csak barátság volt köztük, melyikük a "lány" és "fiú"? Mert Petőfi ugye nagy forradalmár, irányító, azonban vékonyabb típus, Arany pedig visszahúzódóbb, csendesebb, de lehet aktus közben előtörne az alfahím belőle. Tegyük hozzá Arany idősebb volt pár évvel. Kinek mi a véleménye?

2018. okt. 2. 15:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem Arany János a Bika Petőfi meg a "köcSög"
2018. okt. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Tompa Mihály meg csak nézi, mi?!
2018. okt. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Egyertelmu petofi passziv
2018. okt. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Best of GyK
2018. okt. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak ez az aktív-passzív felállás játszik? Miért ne lehetne mindkettő uni? Két kis pajkos-bajszos unikornis. :)
2018. okt. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen Petőfi a passzív. Olyan badass uke fajta lenne.

Amugy szerintem mi lelkitársak vagyunk,én is szoktam ilyeneken agyalni :D

2018. okt. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Petőfi a pedó..."Laci, te, hallod-e?" :D
2018. okt. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon elgondolkodtató kérdés, van mivel eltöltenem az estémet, hamár párom nincs :D #teamsingle xd.

Szvl szerintem Petőfi a dominánsabb, hiszem ugye forradalmár, és ahogy le is írja, hősként szeretne meghalni, ami miatt bennem egy erős, határozott, bátor férfi látszatát kelti, míg Arany csak amolyan visszahúzódóbb, passzívabb fél, aki inkább követi a "párját".

Ha pedig már előttem valaki felhozta Tompa Mihályt, akkor én sem hagyom ki. Szeritem Tompa Mihály kiszorul ebből a szűk körből, az én fejemben ő valahogy sosem passzolt Petőfihez és Aranyhoz, de ettől még őt is tisztelem.

Köszöntem a kérdést, kedves Kérdező, mikor megláttam, tudtam, hogy nekem szól, én szoktam ilyeneken gondolkodni XD. (De attól még ne nézzetek hülyének, köszi xd csak túl sok a szabadidőm...)

2018. okt. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

XD gratuálok, a kérdések ki lett téve instára :'D

Gyik hulyesegek a neve

2018. okt. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
#10 oda ne szrjak egy nagyot
2018. okt. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!