Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Magnum Szauna Dark&Naked...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magnum Szauna Dark&Naked tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Főleg passzívak válasza érdekelne, de aktívak is írhatnak. Még sose voltam... Minden érdekel, ami eszetekbe jut róla. Hogy néz ki, hogy kell elképzelni, passzívként mire számítsak? Átalgban egy passzívat hány aktív pakol meg, és egy aktív hány passzívat? (Nyilván nem pontosan csak kb) és bármi, ami eszetekbe jut

2018. okt. 2. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam egy ilyen partyn néhány évvel ezelőtt, de az nem Dark volt, csak sima Naked Sexparty. A szauna labirintusos része volt leválasztva erre a célra. Nyolcan dugtak meg, a többség belém élvezett. Volt, aki kétszer is jött. Nagyjából a fele külföldi volt. Azóta se raktak meg ennyien :)
2018. okt. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
83%

aktiv vagyok

Engem volt hogy hárman is szoptak felváltva meg nyaltak hátulról amikoor egy srácot dugtam

2018. okt. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én aktívként voltam, jó sok gumi fogy ilyen esetekben , igazából aki tetszik ahoz odamész és ha te is bejössz neki akkor már pucsít is. Nem kell túl agyalni a dolgokat.
2018. okt. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!