Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Magnum Szauna Dark&Naked...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magnum Szauna Dark&Naked tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Főleg passzívak válasza érdekelne, de aktívak is írhatnak. Még sose voltam... Minden érdekel, ami eszetekbe jut róla. Hogy néz ki, hogy kell elképzelni, passzívként mire számítsak? Átalgban egy passzívat hány aktív pakol meg, és egy aktív hány passzívat? (Nyilván nem pontosan csak kb) és bármi, ami eszetekbe jut

2018. okt. 2. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam egy ilyen partyn néhány évvel ezelőtt, de az nem Dark volt, csak sima Naked Sexparty. A szauna labirintusos része volt leválasztva erre a célra. Nyolcan dugtak meg, a többség belém élvezett. Volt, aki kétszer is jött. Nagyjából a fele külföldi volt. Azóta se raktak meg ennyien :)
2018. okt. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

aktiv vagyok

Engem volt hogy hárman is szoptak felváltva meg nyaltak hátulról amikoor egy srácot dugtam

2018. okt. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én aktívként voltam, jó sok gumi fogy ilyen esetekben , igazából aki tetszik ahoz odamész és ha te is bejössz neki akkor már pucsít is. Nem kell túl agyalni a dolgokat.
2018. okt. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Maykel válasza:
En szeretnémeg dugatni magam
márc. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:

Magnum Szauna meztelen buliján volt már innen valaki?

Tapasztalatok? Péntekire vagy vasárnapira érdemes menni?

Szauna69-ben a szombati meztelen napon (naked party) hogy tudom őrizni a kis törülközőt?

Kezembe fogom, derékra csavarom (van akkora?) - de ez esetben már nem vagyok meztelen. Hogy szokták? És állítólag a végén adnak egy normál méretű törülközőt. Tehát vizesen odabandukolok a portára?

A hajdúnánási nudiról vélemények, tapasztalatok?

Sziasztok!:) Járt már valaki innen a hajdúnánási nudista strandon? Véleményekre, tapasztalatokra lennék kíváncsi. :) Illetve szeretném meglátogatni jómagam is, ha gondolod csatlakozhatsz hozzám. :) 19/p

Melyiket vegyem meg: KTM Duke 125 (4T-2011) vagy Husqvarna Sm 125 (2t 2008)? Vélemények? Tapasztalatok?

Tudom hogy nem hasonlítható össze a két gép,fogyasztás nem annyira lényeges,jobban inkább az érdekel hogy melyik a jobb.Közuton használnám meg városban.KTM 4t erejéől félek hogy kevés,huski megy mind a vadállat,de eszik is szépen.Köszi a válaszokat előre is :)




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!