Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy férfias meleg férfiról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfias meleg férfiról hogy lehet megállapítani, hogy vonzódik a férfiakhoz?

Figyelt kérdés
2018. okt. 13. 07:32
 1/5 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem sehogy. Az én szememben a melegek olyanok min Ricckie Martin, ha nem ismered nem mondod meg róla hogy meleg, nem úgy minnt a pride -os majmokról.
2018. okt. 13. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%

Én nem értek egyet azzal az állítással, hogy “sehogy”.

Létezik olyan, hogy “gayrdar”. Ha sok meleget ismersz, akkor egy idő után nagyjából egy óra beszélgetés alatt le tudod szűrni másról is, bármennyire férfias. Ez igazából csak egy megérzés, de az esetek 95%-ban bejön. Kb úgy kell erre tekinteni, mint hogy azt is érezni sok emberről, hogy kapcsolatban van-e avagy szingli. Bár a gayrdar szerintem pontosabb.

Izraelben tesztelték is mesterséges intelligencián, hogy beolvasattak a géppel számos meleg férfiről arcképet, aztán vadidegen férfiak képeiről is 90% feletti pontosággal megmondta a szexuális orientációjukat. Tehàt van tudomànyos alapja is a “gayrdar”-nak.

Szóval szerintem érezni, de ennek ellenére ne nyomulj senkire, biztosan csak abból tudod, ha beismeri neked.

2018. okt. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Rólam pl sehogy
2018. okt. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%

"beolvasattak a géppel számos meleg férfiről arcképet, aztán vadidegen férfiak képeiről is 90% feletti pontosággal megmondta a szexuális orientációjukat"


Ez olyan, mint amikor a 19. században a homlokcsont alakja alapján akarták megmondani, hogy ki mennyire lehet intelligens. Lehetőleg ne menjünk vissza a múltba pls.

2018. okt. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lőrinc98 ***** válasza:
100%

En a “sehogy”-nak adnek igazat is meg nem is!

Van igazsag benne mert 1-2 ferfival en is talalkoztam hogy elsore nem mondtam meg de 1-2 olyan jelet adott (mozgas, keztartas, hang) amirol rajottem hogy meleg es mikor megkerdeztem elmondta hogy az, viszont tenyleg nem szabad ez alapjan itelni mivel a meleg ferfiak is siman ferfiak csak mas az identitasuk es vannak igazan ferfias egyedek is kozottuk akik szerintem nehany hetero-t is megszegyenitenenek!

2019. aug. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!