Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van egy meleg munkatársam, ak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy meleg munkatársam, ak ha csinosabban vagyok felöltözve végignéz rajtam. Ma is többször magakadt a szeme a melleimen. Melegek ti is méregetitek a nőket?

Figyelt kérdés
2018. okt. 18. 16:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Én nem. Miért tenném? A férfiak vonzanak...
2018. okt. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Férfiakat szeretem.
2018. okt. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csak biszex. :)

Engem sosem foglalkoztattak a nők, észreveszem ha valaki csinos, van hogy megnézem de nem izgat szexuálisan.

2018. okt. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Biztos h meleg?
2018. okt. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én sem izgatom, csak észrevettem, hogy tetszem neki, nem mint nő.
2018. okt. 18. 18:57
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szoktam nézegetni nőket is, illetve őket is végigmérem néha. Nem tartom őket szexuális izgatónak vagy vonzónak, de tarthatom őket is szépnek. Volt egy csoporttársam, akinek hatalmas mellei voltak, sose rakta ki őket, de a testalkatához képest olyan nagyok voltak, hogy egyszerűen vonzotta mindenki tekintét szerintem. Én is sokat bámultam akaratlanul, pedig biztosíthatlak, hogy 100%-ig meleg vagyok. :D


22/F

2018. okt. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én megnézek egy nőt de nem szexuálisan, hanem csak hogy értékelem ha egy csinos szexi nőt látok.
2018. okt. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam nézegetni, valamikor csak a stílusa érdekel, hogy pl de jó ez a kabát és szép a haja
2018. okt. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szoktam végig mérni nőket, viszont sokat révedek el miközben embereket nézek, amit általában annak vesznek, hogy bámulom őket.
2018. okt. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát... én sem szoktam méregetni a nőket, csak a férfiakat, hisz hozzájuk vonzódom.

Viszont időnként mégis előfordul, hogy látványosabban ránézek egy csinos nőre, vagy visszanézek utána. Ennek pedig az az oka, hogy titkolom a melegségem, így muszáj néha azt a látszatot keltenem, hogy jobban ránézek egy nőre. Ez valahogy belémégett kamaszkorom óta, valszeg a munkatársaddal is ez lehet.

2018. okt. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!