Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen negatívumokat tapasztal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen negatívumokat tapasztaltok az internetes ismerkedés során? Személyesen szoktatok ismerkedni (nem buliban)? Ha igen, hol?

Figyelt kérdés

2018. okt. 26. 00:58
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Kvazi egy kikerdezes az ismerkedes a pasik szerint.

Kitoltott adaplap felesleges mert nem olvassak el.

Sablon kerdesek.

Semmi kreativitas

Beszelgetni nem tudnak

Ragorcsolnek

Ha tali van egybol agyba akarnak vinni ...

De legalabb cuppantsam le ha mar elmentem

Kb ennyi a feleves tapasztalat.


35N

2018. okt. 26. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tapasztalom, hogy már annyi ember keres alkalmit, és alapból is bunkó, hogy annak a kevés normálisnak is elveszi a kedvét az egésztől (pl. én). Egy normális srác ráír egy másik normálisra, de a rossz tapasztalatok alapján azt hiszi, hogy egy újabb alkalmizós emberke, "ha 2 szavas mondatokkal válaszolok majd csak lekopik..." van egy ilyen mentalitás, és igen amit előttem leírtak, adatlapon én is hiába írom le a legfontosabbakat, mit keresek, akkor is rám ír csomó idióta, öreg, vagy szexmániás (ez utóbbi nem baj, de kapcsolatba legyen az). És ezt nehéz tolerálni. Én ezért nem vagyok jelenleg semmilyen társkereső tagja... majd az élet ha akarja megoldja a sorsomat, egyébként addig is magammal tudok foglalkozni...
2018. okt. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyetértek az előzőkkel: egy idő után már csak azokat a beszélgetéseket kedveltem, amik úgy kezdődtek, hogy "Tudom, hogy túl idős vagyok..." és valami azzal, hogy "de nagy xyz a bemutatkozásod" (mégha kezdetben ezek idegesítettek legjobban). Ebből tudtam, hogy legalább valaki elolvasta, amit kiírtam... De sajnos azért a 10 év, vagy még több, nekem nagy korkülönbség, de legalább ilyenkor egy jóízűt tudtam valakivel csevegni, és nem a "Szia-Szia-Dugunk?-Nem-Támogatásért?-..." felállás ment.

Jelenleg én sem vagyok fenn társkeresőn, de keresem az alternatívákat, hogy tudjak ismerkedni valahol.

2018. okt. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%

Akiknek én jövök be azok nem az eseteim, akik nekem jönnek be azoknak én nem vagyok az esete. Senki nem olvas profilt, és 40 éves daddyk írnak a leggyakrabban


Igazából teljesen jól összefoglalták fent

2018. okt. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na jol van akkor ugy latszik nem csak en vagyok igy ezzel :D pacsi mindenkinek
2018. okt. 27. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!