Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tehetnék a homo-romantikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék a homo-romantikus érzéseim elfedése érdekében?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok, mindenki a szexről beszél, miközben engem a szerelem érdekel. Próbáltam a netes ismerkedést, de eddig chatnelésnél tovább nem sikerült jutni...szerencsére, mivel bár először mindenki azt írja, ő is párkapcsolatot keres, utána farok képeket kér meg ilyenek...

Néha-néha rám jön egy kis bánat, a romantikus szükségleteim miatt, de pl egy srác, akivel konkrétan csak szemeztünk és nem is találkoztunk vagy egy éve, kirakot egy új képet facebook-on és elkezdett kalapálni a szívem.

Miért? Kedvesnek tűnik, de lehet homofób is, másik városban él, amúgy se tudom, hogyan kellene ráírni, ami nem nyomulós, meg aztán jobb lenne egy olyan srácba vetni a reményeimet, aki mondjuk tuti meleg is. Akkor talán kevésbé esne rosszul a visszautasítás. Csak személyesen meg hol?...

Annyiszor átmentem ezen -gondolva, majd kinövöm-, de egyszerűen, ha változik is, csak rosszabb.

Nem értem, miért vagyok ilyen. Körülöttem mindenki más csak a szexre megy...aki nem, az meg hetero csaj...


22/F



2018. okt. 26. 01:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én több meleget ismerek normális, tartós párkapcsolatban. Igaz sok meleg tényleg csak a szexre megy, de bőven nem mind, fura körökben mozoghatsz. Ide is szoktak írni melegek akik boldog párkapcsolatban élnek. Ne add fel. Próbálj meleg társkeresőn keresni, romeo pl, ott is ki lehet szúrni hamar, ki az aki csak szexre megy és ki az aki komolyat keres. Sok városban vannak melegeknek szóló rendezvények, ismerkedési helyek is. Ha egy srác szemez veled, még nem 100% biztos, hogy meleg, de van rá esély. Járj nyitott szemmel. Az is lehet, hogy itt fogod megtalálni, akit keresel :-) Sok sikert!
2018. okt. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én is azok táborát erősítem, amiben te is vagy. Nyáron ért véget egy hosszú, több éves kapcsolatom. Nem nagyon volt eszemben azóta, hogy alkalmi kalandokba bonyolódjak, egyszerűen hiányzik a személyiségemből, hogy ilyenre vágyjak. Ha esetleg újra leszek majd szerelmes akkor biztos hogy fogok rá vágyni. Nálam ez így működik.


De a kérdésedre a válaszom, hogy nem kell ezt elfedni, csak hinni abban, hogy kitartással megtalálod a megfelelő partnered. Csak ezt a klisé szöveget tudom mondani, de én is így vagyok vele, amíg pedig nincs senki, aki iránt éreznék valamit, addig magammal tudok törődni, és jó is ez így kicsit :)

2018. okt. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!