Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az igaz hogy heterobol könnyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz hogy heterobol könnyen lesz meleg vagy biszex, de melegből soha nem lesz hetero?

Figyelt kérdés
2018. okt. 31. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Igen, ezért van az, hogy mára az emberek 90 százaléka meleg... WTF???
2018. okt. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Igen. Mi a barátommal úgy szoktuk megfertőzni a heterókat hogy kézenfogva sétálunk az utcán. Aki ránk néz, az elkapja.
2018. okt. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Elhiszem hogy viccesnek tűnik de én komolyan kérdezem állítólag van valami tanulmány ami ezzel foglalkozott.
2018. okt. 31. 20:10
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ez nem igaz. Maximum a látszat sugallja ezt. Mondjuk amikor coming outol valaki akkor azt úgy könyvelik el hogy ő most heteróból lett meleg. Pedig nem. Születésétől fogva meleg volt csak most vállalta fel nyilvánosan. Van aki saját maga előtt sem vállalja fel évekig. De ő addig sem heteró, hanem meleg. Csak senki nem tud róla.
2018. okt. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2%
Csak annyit helyesbítenék, hogy nem születésünkkor dől el milyen nemhez fogunk vonzódni. Azaz az orientációnk jóval később határozódhat meg. :)
2018. okt. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

Ez már születèskor eldől, hogy ki lesz hetero, homoszexuális vagy biszex.

Én biszex vagyok és sokáig heterónak gondoltam magam mert ugye egy ideig csakis kizárólag a fiúk érdekeltek aztán rájöttem, hogy a lányok is. Vannak homoszexuális ismerőseim és ők azt mondták, hogy mindig is tudták, hogy azok. Más az mikor próbálja valaki elhitetni magával, hogy heteroszexuális közben meg nem az.

Ha heteroszexuális az ember nem lehet sem homoszexuális sem biszexuális. És igen, egy homoszexuálisból sosem lesz hetero. :D

2018. okt. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
24%
EZ egy nyelvtani vicc. Azért lesz heteroból homo mert eredetileg hetero életet élnek aztán rájönnek hogy a fiúk se rosszak és elkezdenek bi ill homo életet élni, ugyanakkor ritkán van az hogy egy bi vagy homo srác rájön hogy valójában ő hetero.
2018. okt. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%

A "melegek" kupacba bevágott emberek közül, akinek pszichológiai másságon alapszik a dolog (lányos passzívok), azok születésüktől fogva egyértelműen másképp működnek, messze nem csak orientációs téren. Akik pedig kizárólag orientációs mássággal rendelkeznek (értsd: milyen testalakzatra izgul fel) nem születésüktől fogva olyanok, mert óvodás gyereknek ilyen izgalmai nincsenek. Ez csak valamikor tizenévesen fogja felütni a fejét, de attól még ugyanúgy nem ő választja meg, milyen sorsot húz ez ügyben, ahogy azt se, hány centi magasra nő.


Olyan nincs, hogy valakiből valami más lesz, legfeljebb úgy élik/éljük meg, mivel rengetegen elnyomják önmagukat is, és sokáig hazugságban élnek. A "melegek bolygóján" a heteróknak kéne hazugságban élni, és ha egy-egy előbújna, úgy tűnne, melegekből lesznek a heterók.

2018. okt. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
85%

"nem születésüktől fogva olyanok, mert óvodás gyereknek ilyen izgalmai nincsenek. Ez csak valamikor tizenévesen fogja felütni a fejét..."


Ha ebből indulok ki, akkor senki se a születésétől kezdve hetero- vagy homoszexuális, mert óvodás gyerek még nem érez nemi vágyat senki iránt. A hetero sem.

2018. nov. 1. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!