Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mekkora volt a legnagyobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora volt a legnagyobb farok amit tövig be tudtál kapni?

Figyelt kérdés
Mi a jó mélytorkozás titka, technikája?

2018. nov. 4. 14:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
25%
Nem vagyok egy nagy mélytorkozos mert utálom az előváladék izét, de egy jó technikával elég szép alkar hosszt is tövig lehet.
2018. nov. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
17 cm.
2018. nov. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%

# ha te be tudsz kapni egy egész alkart, akkor Nobel díjat kellene kapnod. Mert kb. Az alkaromal lenyúlok egészen a gyomrodig, de azt szerintem egyikünk se élvezné.


Amúgy a kérdésre a választ nem tudom, mert nem vagyok hozzá elég tapasztalt

2018. nov. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én esküszöm igyekszem de soha nem sikerül a mélytorkozás. Pedig szeretném ha sikerülne. De én ilyen bénácska vagyok. 15 centis volt kb. a farka.
2018. nov. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
#4 Nem vagy bénácska, szerintem értékelik a srácok ha próbálkozol. Kérd meg őket, hogy gyakorolhass rajtuk 😉
2018. nov. 4. 15:07
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
20 cm biztos megvolt, talán kicsivel nagyobb is. Én imádok mélytorkozni.
2018. nov. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
18cm de attól már fuldokoltam
2018. nov. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
feküdj a hátadra es az ágyrol egy kicsit logjon le a fejed es álljon föled állo dákoval na ugy tövig torokog bemegy szépen)
2018. nov. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 14 volt a legnagyobb de alig ment.

Szívesen gyakorolnék valakin. 23/f

2018. nov. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok,

egy felől a kérdés nem az volt hogy mi volt a legnagyobb amit élveztél/éveznél szóval függetlenül attól hogy a gyomrodba érne kb attól még le lehet nyelni.

Másfelől a technikája az hogy a testedhez képest fölfele legyen az arcod (ezért lehet könnyen mélytorkozni az ágyról fej lelógatós módszerrel) mert az kell hogy a nyelőcsővel egy síkban legyen, ill kiegyenesedjen a szájüreghez képest, tekintve hogy az errektált farok nem igazán flexibilis. A gag reflex (öklendező reflex?) az mondjuk egy másik történet, nekem nem nagyon volt ami azt illeti szóval elég gördülékenyen csúszott be.

2018. nov. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!