Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiú/férfiként hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiú/férfiként hogyan lehet lány barátokat szerezni akiknek elmondhatom? Van valami netes oldal erre esetleg?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy vidéken lakom(zalában) kis faluban és nincs sok barátom nem tudom hogy lehetne tudni hogy valaki homofób e vagy nem. Rékérdezni nem merek senkinél mert nem tudja rólam senki. Munkahelyemen mindenki homofób ott nem tudnék ismerkedni gondoltam itt megkérdem hátha valakinek van már tapasztalata hasonló helyzetben ja és mindenképp lány barátot akarok fiúkkal tudok ismerkedni én is meleg társkeresőkön köszi
2018. nov. 4. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak lány jöhet szóba?
2018. nov. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen hisz írtam hogy fiúkkal én is tudok ismerkedni meleg társkeresőkön de légyszi aki ír legalább olvassa el amit írtam
2018. nov. 4. 17:38
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

Bocsi, látom, zalai vagy... mégis mit vártunk? ;)

Tudod, elmondani valamit, ahhoz nem kell, hogy p*ncija legyen az illetőnek.

2018. nov. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem irhatsz nyugodtan :) 25 eves no vagyok.
2018. nov. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ezt elfelejtettem kiírni hogy jó lenne ha valaki ír akkor az a közelből lenne Nagykanizsa esetleg Zeg bár nem társkeresés volt a célom de ha már ismerkedtek légyszi közelben lakjatok
2018. nov. 4. 18:45
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam valahogy mindig megérzik hogy meleg vagyok és ők kérdeznek rá aztán ha elég jófejek akkor elmondom hogy igen, mert amúgy nem köztudott, de tényleg jó ha tud az ember erről lányokkal beszélni főleg ha passzív így még a szexről is tudunk azonos oldalról beszélni. Szóval az én esetemben ez csak úgy megtörténik, ahogy én észrevettem az a lány aki konkrétan nem hangoztatja a homofóbiáját az elfogadó és jó barátság jöhet létre.
2018. nov. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!