Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen gyakori a plázák...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakori a plázák mosdójában való szexelés? Van valakinek ilyen tapasztalata?

Figyelt kérdés

Múltkor voltam az Aréna wc-jében és más pisiléskor elég furcsa hangok jöttek ki a Wc-ből. Mikor meg a kezemet mostam egyel többen jöttek ki, mint ahány wc foglalt volt.

Van valakinek ilyen tapasztalata/története akár ugyanígy "közönségként" ár résztvevőként? Szívesen elolvasnám :) mert hijetetlenül izgató volt ez is!



2018. nov. 4. 20:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Nekem egyszer volt dugás, orál meg számtalanszor. :D De jó, mikor volt az Árkádban gloryhole.
2018. nov. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Sajnos még nem volt, pedig ilyen helyen szívesen térdelnék.
2018. nov. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%

Mint az állatok b.meg.

Emberek vagyunk könyörgöm, tudni kell kontrollálni magunkat.

2018. nov. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Nekem az első élményem 15 évesen a Győri arkadban volt, azóta más nem. ..19f
2018. nov. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
Egyszer hetero pár szexelt a mellettem lévő fülkében, én meg kivertem a hangokra. :D
2018. nov. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
85%

Csomószor szoptam már mosdóban :D

Semmi extra, max akit szopok jobban izgul így hamarabb a számba élvez :D

2018. nov. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem is csak a wc ben. Még a lépcsőházban is. Vannak olyan lépcsők a plázában amit kb soha nem hasznalnak. Van egy kedvenc helyünk. Ott kb mindent megcsináltunk már. Még többes is volt. Soha nem jár arra senki. Bármikor mentünk üres volt és soha nem emberek nyoma sem volt ott.
2018. nov. 5. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy nyilvános wc-ben volt az első homo élményem
2018. nov. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Csináltam még 15 évesen de para volt. Egyszer le is buktam. A srác akivel lebuktam azóta vicces, mert netes celeb lett :D Szóval szerintem nem buli de tiniként nem volt helyünk így...
2018. nov. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Győri Árkádban nekem is volt már "élményem" xD
2018. nov. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!