Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egyszer láttam egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer láttam egy olyan videót, ahol a pasi péniszébe/húgycsövébe dugtak fel valamilyen vibrátort, ez milyen izgatás, mennyire egészséges?

Figyelt kérdés
Csinált már valaki hasonlót? Itt is van hogy milyen vastagot és hosszút lehet feldugni mint dildoban?

2018. nov. 5. 11:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
Lany vagyok de csinaltam. Magamnak is meg a pasimnak is. 6-12mm-ig vannak dorekt erre való dilatorok. Vibralós fém meg puha szilikon. Ezt is lehet tagötsni. Ha nem serted fel és ügyelsz a higiéniara nem lehet bajod.
2018. nov. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%

valahogy így?


[link]

2018. nov. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
SOHA nem vállalnám be. F. Húgycsőbe?! Ne már! Elképzelni sem akarom! Mi a bajotok nektek?!
2018. nov. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
2# azt...a...ku.va..Ez nagyon beteg
2018. nov. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
valahogy így, csak nem fantasy transzik :D hanem valamilyen segédeszközzel
2018. nov. 5. 12:41
 6/11 anonim ***** válasza:
55%

Ez a segédeszköz a szonda. Más néven dilátor, ha orvosi oldalról nézzük. Valóban létezik ma már dildóként is, szilikonból. A célja a húgycső tágítása. Leginkább katéter előtt, vagy önmagában örömszerzési céllal.


A subjaimnak csináltam, ha ők is beleegyeztek. Így férfiként a női oldalról tudok többet mondani.


Egyfelől nagyon érzékeny terület a csikló és a hüvely között, volt, aki elment az izgatásától, másfelől a méret mellett a higénia és a síkosítás jelent feladatokat. Erről privátban, ha érdekel valakit.


A férfi húgycsöve hosszabb és bonyolultabb lefutású. Én a suboknál orvosi acélt (Hegar-dilator), és orvosi síkosítást (mucilago ad catheter)használok, emellett gumikesztyű és háromszor mosom meg a területet.


Lehet pfujjolni, szörnyülközni, betegezni, de igenis léteznek mindkét nemben, akik szeretik vagy adni vagy kapni az urethrális (húgycsővi) részen.


maximális, valóban alapos higénia mellett nagyon kicsi a fertőzés esélye.


F-39, dom

2018. nov. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%

Az ÁVH csinálta az Andrássy út 60-ban, hogy üvegcsövet dugtak fel a húgycsőbe, majd összetörték.

Számomra aki ezt csinálja, kivéve orvosi esetben, egy állat.

2018. nov. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%

A hatos vagyok. Én nem török össze semmit, nem okozok fizikai sérülést! Nem okozok fájdalmat! Nem célom senki lelki megtörése!


Olyan buta és önző hasonlatot találtál, mintha az anális dugót azzal kevernénk, hogy volt, akit gumibottal kínoztak a végbelében!


Szerintem keress másik játszóteret, itt csúnyán lejárattad magad!

2018. nov. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Thillmin ***** válasza:
85%
Mégha vibrátorral nem is, de egy vékonyabb hobbi ecset nyelével időnként megkínálom a húgycsövemet. Izgató, bizsergető érzés. Nekem nem teljesen tiszta az élmény, mert - ambivalens módon - az örömérzettel egy időben némileg csíp is. Pont úgy csíp, mint húgyúti fertőzés idején a vizelés. Kellő gyengédséggel és elég lassú mozdulatokkal a kellemetlen érzés kisebb mértékű, de elélvezni azért még nem sikerült ettől. Különleges élményt nyújtó előjátékként jól működik. És igen, nyílván megvan a maga korlátja, milyen vastagság fér be oda. Nekem kb. egy átlagos ceruza a felső határ. Hossz tekintetében elég mélyen be lehet hatolni, de a járat egy ponton kis ívben fölfele kanyarodik...
2018. nov. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Aki eddig kipróbálta, mekkora volt a legnagyobb vastagságra és hosszúságra ami bement?
2018. nov. 13. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!