Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek nektek bejön a nyalás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek nektek bejön a nyalás?

Figyelt kérdés
2018. nov. 8. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
En a passziv szerepbe imadnam*-*
2018. nov. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyonis bejön, sőt egyenesen alap, persze nem tudnám megtenni mindenkivel.
2018. nov. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Van olyan aki az aktív fenekét kényezteti?
2018. nov. 8. 20:21
 4/8 ZoltanAnglia ***** válasza:
86%

En nagyon is szeretek egy szep szabalyos kerek fiatal segget nyalni, ha szoros akkor azert, ha szortelen akkor azert.Legyen azaktiv, passziv, vagy semleges ferfie.

(igen semleges...nem mindig van csak aktiv passziv feleles...az mi amikor egy par egymast szopja de nem dugja?? ..semleges).

2018. nov. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 ZoltanAnglia ***** válasza:
86%
...felallas..
2018. nov. 9. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én passzív vagyok, a pasim szokta nekem csinálni, de meg tudok lenni nélküle. Nem kifejezetten rossz, de nem is olyan kitudja milyen kellemes. 10/5.5- re értékelném 27F
2018. nov. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon bejön oda-vissza, totál fel tud húzni. :)
2018. nov. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer csinálták nekem és nem volt rossz. Én viszont nem csinálnám semmi pénzért.
2018. nov. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!