Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzív fiúk, dugás közben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív fiúk, dugás közben nektek is áll a farkatok? Vagy ha nem, mitől függ?

Figyelt kérdés
24kezdő

2018. nov. 12. 13:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
az hangulat és egyéntöl függ,ha nagyon fel vok ajzva es kivánom a fiut akkor áll es dugas közben hamar elmegyek,ugy h magamhoz sem erek,de volt ugy h tul nagy volt neki es nem tudtam magam elengedni akkor csak kupakolt es fél merev volt,aztan ugy tudtam elmenni h utana kivertem
2018. nov. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
amikor én ujjaztam magam, közben nekem is állt
2018. nov. 12. 13:08
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
még szép hogy áll legtöbbször el is tudok menni úgy hogy alig vagy nem is érek a farkamhoz 24/f bi passzív
2018. nov. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

engem inkább az érdekelne, hogy bírjátok még tovább engedni, ha mondjuk pár lökés után elsültök, de az aktív még nagyon bírja és nagyon nem akar megállni. Nem fáj akkor? Én még csak ujjal+műfarokkal próbáltam, de ahogy elsülök, utána muszáj kivennem és abbahagynom, mert túl érzékeny minden.

El sem tudom képzelni, hogy milyen lenne, hogy ha az adó csak akkor melegedne be.

2018. nov. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
nekem mindig áll ha dugnak
2018. nov. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Nekem pont fordítva. Mikor behatol a párom mindig lelankadok. El szoktam menni, sokszor kéz sem kell hozzá, de ez mindig lankadt állapotban történik. Tudom hogy fura, de így működöm...
2018. nov. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
Nekem vagy merev, vagy fél merev. Nem tudom, hogy ez mitől függ nálam, de általában elmegyek anélkül, hogy kézzel rá kellene segíteni.
2018. nov. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Ez a kérdés már többször is megfogalmazódott már bennem is. Persze a megnyugtató választ csak akkor kapnám meg ha megtapasztalhatnám.
2018. nov. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
Én aktív/uni vagyok, ha újjazom, vagy dugom magam mindig áll a farkam, de ha élő dákó dolgozik bennem álltalában csak félkemény vagyok, de simán elélvezek úgy is.
2018. nov. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig áll közben, sőt a legtöbbször el is élvezek,amikor dugnak.
2018. nov. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!