Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van Győrben "kukkolóhely"?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van Győrben "kukkolóhely"? Meleg találkahely?

Figyelt kérdés
Sokat járok Győrben és Szfehérváron. Utóbbinál megtudtam, hogy az egyik üzletház wc-je a melegek kedvelt találkahelye. Ott nézik meg egymást "pisilés" közben. Van néhány lyuk a fülkékben is erre a célra. Aztán vagy kiverik a másik kukkolása közben, vagy keresnek egy helyet, fülkét, ahol szexelhetnek. Érdekelne, hogy van e ilyen hely Győrben is? Valamiért izgalmasnak találom az ilyen helyzeteket, a kukkolást. Bunkóságra, negatív minősítésre nem vagyok kiváncsi!!!

2018. nov. 14. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom szép álom lenne remélni,hogy még ratyi sincs ott,nem,hogy gyűjtőhelyük...inkább vidékre kéne költöznöm.
2018. nov. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Úgy tudom sajnos nincs nagyon 19f
2018. nov. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Cowalter mögött a rába parton . Ott lehet kukkolni ,verni , szopni meg mindent is .
2021. okt. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Melyik üzletház ez Fehérváron?
2022. aug. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!