Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy lehet két fiúnak titokban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet két fiúnak titokban kapcsolatban lenni?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert én csak belecsúsztam ebbe a meleg kapcsolatba, úgy hogy megszerettem a barátomat. Mivel ő meleg meg közel áll hozzám, így kipróbáltam vele, hogy milyen fiúval. Meg mivel szeretem, és a szex is jó vele szeretnék vele járni de csak titokban tudnám elképzelni.
2018. nov. 18. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nehéz, nem posztolgattok együtt indokolatlanul sokat, vigyázz a telefonodra rakj rá kódot, találkozzatok semleges helyen ahol nem valószínű hogy ismerőssel furtok össze.

Sok boldogságot

2018. nov. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha eleve barátok vagytok és figyeltek a külsőségekre senkinek sem fog feltűnni, hogy többet vagytok eggyütt.
2018. nov. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi hat éve együtt vagyunk a párommal, eleinte figyeltünk ezekre a dolgokra, aztán egy idő után nem foglalkoztunk vele. Szerintem az embereknek akkor leszel "feltűnő" ha nagyon figyelsz arra hogy ne legyél az.

Az utcán barátok vagyunk, ami feltűnőbb lehet hogy együtt megyünk-jövünk, de nem kézenfogva sétálunk, nem csókolózunk az utcán és az embereket kb nem érdekli.. Egyébként meg ha meg is tennénk, azért még ott nem tartunk Magyarországon, hogy megverjenek ha véletlenül megfogod a párod kezét.. (persze garancia azért nincs rá..)

2018. nov. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!