Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Elsö alkalom? HELP! (Aktív)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsö alkalom? HELP! (Aktív)

Figyelt kérdés

Sokáig örlödtem, hol jobban, hol kevésbé, de kipróbálom férfival. Vagyis hogy pontositsak, transzival.

Elég régóta felfigyeltem már rá, sokat fantáziáltam, de nem mertem vele felvenni a kapcsolatot, de eröt meritettem, ugy tünik kölcsönös a vonzalom, mert megbeszéltük, hogy eltöltünk egy éjszakát :)

Hát nem merem elmondani neki hogy én még korábban nem voltam semmilyen kapcsolatban férfival, sem transzival. Attol félek akkor elhajtana, de mivel nincs tapasztalatom nem akarok lebögni sem elötte. Kérhetnék tippeket, mire kell oda figyelni? Nagyon tetszik, és nem lesz még egy esélyem, ezt kell megragadnom. Elöre is köszönöm. 25F



2018. nov. 26. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Nem dugtál még?

Ugyan úgy kell mintha lánnyal csak sokkal jobb lesz

2018. nov. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
#2 takarodj mâr
2018. nov. 27. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj jártas a témában nem vagyok, de Stef Sanjatinak van több videója is ilyen jellegű témában (~transzneműek+szex). Kiindulási lapnak tökéletes lenne, szóval szerintem nézz rá. :)
2018. nov. 27. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A régebbiek azok, amik még a műtét előtti dolgokról szólnak (ugye, amikor a pénisz még meg van, de a bevitt ösztrogén hatására másképp működik)
2018. nov. 27. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%

#2 Már miért lenne természetellenes két férfi szerelme?

Életembe nem láttam szebbet két férfi szerelménél. Írd be youtube-ra hogy adventuresofzacandb és rájösz miért mondtam ezt. :(

2018. nov. 27. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mintha nővel vagy férfival lennél sima szex nem kell túl agyalni engedd el magad és élvezd.
2018. nov. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kicsit megnyugodtam. Élvezni fogom minden másodpercét :)
2018. nov. 27. 20:46
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Meríts ötleteket a shemale/tans/crossdresser videókból. Eszméletlen sok van a neten. Aztán megfelelő pózokra is keress rá.
2018. nov. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!