Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 18 évesen megéri elmenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 évesen megéri elmenni meleg szaunába?

Figyelt kérdés

18éves aktív fiú vagyok, már egy ideje gondolkozom, hogy elmegyek.

Melyikbe lenne érdemesebb? Magma/Sauna69? Péntek/szombat este sok fiatal (18-25) meleg van? Sok a twink típusú meleg? Lehet ott négereket találni? Mennyire rámemős az idős korosztály? Egyedül vagy többen éri meg elmenni?

A kifejtős válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!!



2018. dec. 4. 23:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

Én Magnumba szoktam lemenni, 69ben még nem voltam

Ha fiatal napra mennél, akkor kedden menj a Magnumba. A felhozatal mindig változó, de kedden szoktak lenni bőven. Pénteken is érdemes, este10től dark&naked van, akkor is sok fiatal szokott azért lenni, szombaton van hogy kb nincs senki, de volt már hogy akkor voltak a legtutibb pasik

Külföldoek körében is népszerű a hely, úgyhogy esélyes hogy találsz csokifiút is 😃

Ha nem egyedül mész, számíts rá, hogy nem nagyon próbálkoznak majd nálad, mert úgy nehezebb eldönteni hogy most mi is a szitu. Úgyhogy én inkább azt mondanám, hogy egyedül. Nem zavaróan rámenősek, ne tarts tőle. Ha nem akarsz tőle semmit, told el magadtól az illető kezét, és veszi majd a célzást. Ha mégse, akkor egy kicsit erőteljesebben told el magadtól. Nem szokott ebből probléma lenni 😉😊

2018. dec. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
10%
nem érdemes, mert teljesen felfordul majd a világ, mikor egy tucat 50 feletti pocakos pasi próbál majd becserkészni elég agresszív módon. Ehhez 18 évesen még túl fiatal vagy
2018. dec. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

" egy tucat 50 feletti pocakos pasi próbál majd becserkészni"


Badarság, ha nem tartasz velük szemkontaktust egyszerűen elmennek melletted. Maximum rád mosolyognak és annyi, az tény hogy ha jeleket adsz feléjük akkor kezdeményeznek de csak úgy nem zaklat senki.


Ha fiatalabbakat keresel akkor inkább a 69, csak bármit is csinálsz figyelj a védekezésre.

2018. dec. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
#3 Te menj inkább oda kezeltetni a homofóbiádat.
2018. dec. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Magnum szaunát tudnám javasolni, én sokszor voltam már ott
2018. dec. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
Én amikor 16 évesen (meg tudom magyarázni) voltam szauna69-ben fiúmmal minden okés volt. Sokan keresték a szemkontaktust de a miatt hogy ignoráltam azt senki se kezdeményezett. Találkoztam már ott skandinávval, ukránnal, szóval vannak nemzetek ott és fiatalok is vannak 20-30 közti fiatalok vannak leginkább 20 alattiak meglepően ritkák (korosztályom nem annyira bátor hogy szaunázgasson meg mi egyéb)
2018. dec. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%

Vann ott nagyon kövér aktív férfiak is?


[link]

2018. dec. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%

Ha már kiírtad a kérdést, akkor nagyon vonz a gondolat!

Menj el, és tapasztald meg!

Mindenki csak a saját élményei szerint ír!

2018. dec. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%
tudom, hogy lepontoztak, de akkor is kitartok a véleményem mellett, hogy NEM, mert túl mély víz neked 18 évesen. Az az érzésem, hogy csak azért push-olnak, mert vágynak az itteniek a friss húsra
2018. dec. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
32%
Tévedésben vagy 10-es!
2018. dec. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!