Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktivak mit gondoltok, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktivak mit gondoltok, ha egy passziv noi csipkes tangat hord?

Figyelt kérdés

Passziv vagyok, a baratom aktiv! Megakarom lepni este egy csipkes noi tangaval, amit en viselnek... szereti ha lanyosabb vagyok a szexben...viszont a valo eletben egyenloek vagyunk. Aktivak ti mit szolnatok hozza ha egy passziv tangat hordana?


2 eves kapcsolat

Ő 25 eves, en 26.



2018. dec. 14. 04:48
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Nekem a lányos csupasz passzívok tetszenek, en örülnék ha szexi tangát venne a partnerem.
2018. dec. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

A párod Te ismered, Te tudod mi jön be neki és mi nem.


Én a férfias férfiakat kedvelem, nekem nem jönnek be a női cuccok és a nőies pasik.

2018. dec. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
én tuti imádnám :)
2018. dec. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Én is imádok női cuccokat hordani...
2018. dec. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%
Én alapvetően biszex vagyok, szóval nekem bejönnek a női cuccok a passzívokon. Mondjuk testalkattól, külsőtől is függ azért, értelemszerűen egy vékonyabb, kevésbé szőrös (vagy borotvált) srácon mutatnak ezek igazán jól.
2018. dec. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!