Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak instagramon követhető,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak instagramon követhető, ismerkedő magyar meleg fiúk?

Figyelt kérdés

2018. dec. 23. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy én látom, az instagram hamarosan lenyomja a planetromeo-t és más, meleg ismerkedős oldalakat. Akár pink-romeo-nak is hívhatnánk :D

Nagyon sokan ismerkednek ott, és elég, ha megnézed a kiszemelt srác követéseit, hamar kiderül, hogy meleg-e.

2018. dec. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Ismerkedő nem tudom, de hogy vannak-e kérdésre, igen sokan a válasz. És szerintem ha úgy használja az ember, igen is ismerkedhet rajta az ember. Csak tudni kell jó hastagakeket, vagy egy-kettő meleg embert és annak ismerősei közt válogatni. 🙂
2018. dec. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
77%
biztos vannak, elég sok gyanús alak van
2019. jan. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
Vannak. Bőven.
2019. jan. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!