Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak itt olyan magas aktív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan magas aktív férfiak, akiknek bejönnek a kicsit macis passzív srácok?

Figyelt kérdés

2018. dec. 25. 12:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Nekem nagyon bejönnek.
2018. dec. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez engen is érdekelne... én is az vagyok és az a tapasztalatom, h ha rögtön meghallják h van egy kis pocakom, rögtön otthagynak... sokszor nem is válaszolnak többet.
2018. dec. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi számít magasnak?

173cm vagyok

2018. dec. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Két méter magas vagyok, és kifejezetten szeretem, ha van mit fogni a másikon 😅
2018. dec. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Jó tudni azért, hogy vannak néhányan.:)
2018. dec. 25. 15:55
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Budapesti vagyok, és nagyon bejönnének, viszont én már 49 éves vagyok, így kissé ....behatároltak....az ismerkedési lehetőségek :)
2018. dec. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is bejönnek :)

24/f

2018. dec. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
97%
Nekem nemhogy bejönnek, hanem egyenesen alap, hogy legyen egy pasin mit fogni. Egy vékony fiúval egyszerűen nem tudnék mit kezdeni.
2018. dec. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%
A pocak nem adottság. Sportolj és táplálkozz normálisan.
2018. dec. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%

Kedves Utolsó!

Miért is kellene azért sportolni és normálisan táplálkozni, hogy valakinek pocakja van?

Persze ha valaki sportol, semmi baja nem lesz tőle ez tény, de ha valaki sportot űz, akkor ne az alakja miatt tegye, hanem az egészsége miatt. A "normális táplálkozás" meg... nem tudom mi számít normálisnak. Ha valaki keveset eszik, akkor is csak zöldségeket? Meg számolgatja a kalóriákat? Nem hinném, hogy ez olyan jót tenne az egészségnek, max annyi, ha mindenből eszik, de csak mértékkel.

Meg azt sem értem, miért kellene mindenkinek etióp vékonynak lenni? Láthatod, itt a válaszadók többségének igenis bejön, ha valaki nagyobb darab. Az, hogy van egy szűk réteg, akik számára a pasi 50 kilónál (vagy attól lejjebb) kezdődik, azt ne erőltesd rá mindenkire. Igaz, én sem vagyok kövér, de ha vékony lenne a párom, igenis megkérném rá, hogy hízzon egy kicsit, mert nekem az tetszik.

2018. dec. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!