Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szexeltetek már otthon pasitok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltetek már otthon pasitokkal? Úgy, hogy szülők stb. otthon voltak? Hogyan oldottátok meg?

Figyelt kérdés
2018. dec. 25. 18:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bár én biszex vagyok, de rólam tudják, így igen,volt rá példa.
2018. dec. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Igen, ugy oldottuk meg mint minden mas hetero ember xd
2018. dec. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Bezártuk az ajtót.
2018. dec. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Este későn, mikor már lefeküdtek ők is pihenni, akkor csináltuk, és nyilván nem akkor csináltuk a leghevesebben és leghangosabban, inkább csendes romantikázás volt.
2018. dec. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt már rá alkalom. Egyik exemmel pl szinte csak itthon csináltuk, mert nem volt más lehetőség, de teljes nyugodtsággal csináltuk akár úgy is, hogy szüleim ébren voltak. Nem egyszer előfordult, hogy le is buktunk, de szüleimmel máig jókat nevetünk ezeken az eseteken :D
2018. dec. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem volt belőle gond. Mindig kerültek, békén hagytak bennünket. Jófej szülők mellett nőhettem fel, akik tisztában voltak a gyerekük igényeivel :)
2018. dec. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán, amikor becsempésztem és tudtam hogy másnap reggeltől üres a lakás. Mindezt persze full kussban.
2018. dec. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Roman00SA ***** válasza:
100%
Mondjuk en fiu vagyok volt ugy hogy rank is nyitottak
2020. jan. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de csak persze titokban... nagyon izgi volt úgy szólni, hogy bármikor ránk nyithatnak...
2021. márc. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!