Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Érdekelne milyen lenne női...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekelne milyen lenne női ruhát felvenni és úgy élni akár x ideig, viszont ezt a családom megvetné, de nem tudok még elköltözni, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Érdekelne milyen női ruhában járni, élni, lenni, nőként viselkedni. Viszont a családom konzervatív és még nem tudok elköltözni tőlük. Van valaki hasonló helyzetben? Ti mit csináltatok?


komolytalankodók és beszólogatók kíméljenek!



2018. dec. 25. 21:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Illetve ki mit szeret viselni? akár privátban is lehet írni.
2018. dec. 25. 21:13
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Vannak meleg bárok nem egy helyen az országban, ahogy transz vagy "drag queenek" is felléphetnek szerepelni. vaaaagy... menj el pride-ra. ha van egy megbízható haverod, akinél lerakhatod a cuccaidat, a pride hetek alatt kipróbálhatod a dolgot.
2018. dec. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Ismerek olyan mentálhigiénés és life coachot, aki LMBTQstb. támogató. Nála akármikor átöltözhetsz, kipróbálhatod és megélheted, milyen érzés, és el is tudsz vele beszélgetni erről. Ez az egyik fő profilja.
2018. dec. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Leszarnam az emberek véleményét
2018. dec. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Ha nagyon kíváncsi vagy, menj el "nyaralni" szállodába vagy panzióban szerezz be egy két cuccot azt próbáld ki. Akit ez zavar egészségre.
2018. dec. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És hol tudnék vásárolni úgy, hogy ne legyen gáz? (pl a próbálás)
2018. dec. 25. 22:35
 7/11 anonim ***** válasza:
96%

Sehol nem gáz.

Ha annyira zavar, akkor keress egy olyan boltot, ahol női és férfi ruhák is vannak, az eladók nem fognak utánad menni a fülkébe.

2018. dec. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
13%
mit tennék? normálisan öltözködnék.
2018. dec. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Először mindenképp tapasztald ki a méretedet - azt javaslom, hogy a szabványos, európai méretezés szerint vásárolj, mert sokkal nagyobb az esélyed rá, hogy jó méretet találj el.


Erre én azokat a Tesco áruházakat ajánlom, ahol van F&F ruhaosztály is. Ott a legtöbb ruhának ilyen a méretezése, normálisan zárható próbafülkével rendelkezik és senki sem kérdezi meg, mit viszel be. De ha mégis félős lennél, vigyél be magad mellé valamilyen férfi ruhadarabot is, és akkor rögtön lesz kifogásod. Nekem 46-os a méretem (kövér vagyok), ami bugyiból, szoknyából, felsőből, ruhából jó, de például egyrészes fürdőruhából és nadrágból már nem. A melltartók méretezése szintén egy olyan téma, amit ki kell tapasztalnod. Bikiniből nekem szintén volt szerencsém kifogni olyat, aminek a melltartója szintén európai méretezés szerint volt mérve, az jó is lett rögtön. A harisnya és combfix szintén kísérletezés tárgya. Rám 3/4-es méretű kell.


Cipőt illetően én a Deichmann webshopján szoktam vásárolni. Tapasztalataim szerint a férfi cipők méretezése megegyezik a nőivel, tehát ha 43-as lábad van, az nőiben is ugyanakkora. Egy mérettel azonban mégis érdemesebb amiatt nagyobbat venni, mert a női cipők a lábujjaknál keskenyebbek.


Én egyébként albérletben lakom, és nekem sem volt fogalmam róla, hogy kéne felhozni a témát. Nem is mertem egyenesen megmondani a lakótársamnak, hogy szeretek női ruhában lenni, hanem csak annyit mondtam, hogy fogadásból kell viselnem. Az utóbbi időkben többször is jártam lakáson kívül, de még senki más nem látott meg... szerencsére?


25/F

2018. dec. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
és van aki sminkeli is magát hozzá? Mennyire felismerhető az ember smink után?
2018. dec. 26. 00:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!