Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Magnum szauna vagy szauna69?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magnum szauna vagy szauna69?

Figyelt kérdés
Melyikről milyen véleménnyel vagytok?

2019. jan. 1. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Magnum nekem jobban tetszett, bár történt velem 1-2 furcsa dolog, de alapjába véve jobb
2019. jan. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
13%
Egyiket se próbáltam ,így nincs véleményem ,viszont mi az a Magnum ?
2019. jan. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Magnumban nagyon sokan vannak ahhoz képest, amit én annyira nem szeretek, mégha így nehezebben is jön össze bármi. Nagyon sok az idős is köztük. A szaunák viszont jobbak. 69-be tudok ingyen menni fiatalnapon, jobb a jacuzzi, kevesebben vannak, de több a fiatal arányaiban.
2019. jan. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A Magnum indiszkrétebb. Már a bejárati ajtón belépve a pultnál ülő (gondolom) törzsvendégek bámulva vizslatják az épp betoppanó friss húst.

Olyannyira, hogy nekem a kedvem is elment attól, hogy belépőt váltsak.


Ezzel szemben a Szauna69 nagyon diszkrét hely. Belépéskor csak egy rövid lépcsőn kell végigmenni, sehol senki, csak egy csendes porta, ahova csak beáll az ember, kér egy belépőt, és kap egy papucsot mellé meg egy törülközőt.

No, és be kell mondani, hogy hányas a lábad.

Utána az öltözőbe jutsz, ami szintén nagyon barátságos, általában 1-2 ember lézeng benne, de ők is nagyon visszafogottak, úgyhogy mintha otthon lennél. Levetkezel, majd belépsz a szaunafolyosóra. Szóval nagyon jó.

2019. jan. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!