Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ezen miért sértődnek meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen miért sértődnek meg a melegek?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben több helyen, akár az életben, akár a neten előjött a "Hogy állsz a melegekhez?" kérdés, és én őszintén leírtam/elmondtam a véleményemet. Érdekes, hogy a legtöbb helyen betámadtak miatta, sőt volt, hogy kibannoltak a neten.


Én ezt mondtam: Nem értem hetero férfiként, hogy egy férfi mit talál izgatónak egy másik férfin, nem értem, de örülök, hogy az utóbbi időben egyre több a meleg, főleg a fiatal, sulis srácok között, mert így több gimis és fősulis lány marad nekünk, érett kanoknak. Én és a haverjaim (30-60 közti pasik)ezt tapasztaljuk! És remélem, hogy egyre több lesz a meleg, fiatal fiú!


A leszbikusság az más!!! Az érthető!!!



2019. jan. 3. 10:55
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
95%

A leszbikusság miért másabb és miért érthetőbb? 😂 azért az se rossz ha 30-60 évesen gimis csajok után rohangáltok 😅

Meg talán azért mert hetero srác vagy.

2019. jan. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

mi fiatal srácok pedig örülünk az 50-60 éves kapuzárási pánikos férfiaknak akik miatt elvihetjük pár körre a feleségüket.


True story.

2019. jan. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
2-es ez nagyon ott van :D pacsi
2019. jan. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
95%
Nekem melegként nem érthető a leszbikusság sem a heteroszexualitás férfi részről. Nem értem, hogy valaki mit talál izgatónak egy nőben. Én csak szimplán a sok meleg pasinak örülök. Habár annak már nem, hogy ezek megházasodnak, azt a nejük mellől élik a homoszexuális életüket titokban.
2019. jan. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
97%

"Nem értem hetero férfiként, hogy egy férfi mit talál izgatónak egy másik férfin,"

Hát pont azt amit te izgatónak találsz egy női testben és ami miatt érthetőnek érzed a leszbikusságot.

Neked a női test a vonzó ezért aki ugyan úgy érez, mint te azt érted. Nekünk meg a férfi test a vonzó. Személy szerint én meg azt nem értem, hogy mi a vonzó egy női testben :)

2019. jan. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
46%

30-60 közötti érett kanok :D

Azért gimis csajra nyomulni kicsit törvénytelen dolog ;)

Na meg igen, csatlakozok a ketteshez. A magadfajták feleségeit szoktuk mi huszonévesek elvinni egy körre, mert nem bírjátok sokáig és punnyadt a szerszám. Azért mentek fiatal csajokhoz, mert még tapasztalatlanok és nem tudják,hogy milyen a jó szex. Ti meg azért vagytok odaadóak, hogy ezzel leplezzétek töketlenségeteket. Mert ugye a nejetek szerint, nem ti vagytok jobbak az ágyban, hanem mi ;)

2019. jan. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
100%

2-es!

Széééep!!

2019. jan. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
74%

6#

Semmi törvénytelen nincs abban, ha valaki gimis csajokkal szexel. Max az etikussága kérdőjelezhető meg, de ha nem történik erőszak, akkor a törvény nem bűnteti.


De azért az sokat elmond a kérdezőről, hogy 30 évesen konkurenciának érez egy gimis fiút.

2019. jan. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
10%
Igazából a törvény bűnteti, ha egy 18 év feletti lefekszik egy 18 év alattival.
2019. jan. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

9.-nek.


Ha valaki betölti a 14.-et. És nincs befolyásolva (pia, drog, gyógyszer, fenyegetés,...) és nem áll mentális okok miatt gyámság alatt, akkor legálisan szexelhet 18+ -osal!


Mellesleg nincs nejem, nem vagyok hülye! És igen, fiatalon én is mások feleségeit hágtam...na jó, néha most is! :)

2019. jan. 3. 13:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!