Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzívak! Szex után mivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzívak! Szex után mivel kenitek be a lyukatokat?

Figyelt kérdés
Gondolom páran - ha nem mindenki - beszokta kenni valamilyen krémmel szex után, így védekezve az aranyér ellen. Milyen krémet használtok?

2019. jan. 3. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem felesleges kenegetni. Inkább behatolás előtt használj síkosítót, hogy könnyebben ellazuljanak az izmok. Én még életemben nem hallottam senkitől sem, hogy keni bármivel utána, ha csak nem lett valami sérülés
2019. jan. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem is fontosabb előtte odafigyelni, hogy ne legyen gond, mint utólag kenegetni. Ha minden rendben volt és nincs fájdalom/vérzés akkor szerintem sem kell feltétlenül kenni semmivel.

Ha mégis szükségesnek érzed akkor aranyérkenőcsöt javasolnék. Fájdalomcsillapító és hámosító hatása miatt hasznos lehet az esetleges mikrosérülések gyógyításában. (aktus előtt SOHA ne használd, pont a fájdalomcsillapító miatt, mert nem érzékeled az esetleges fájdalmat ami jelezheti ha baj van).

2019. jan. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 DominikX ***** válasza:
95%
Sosem hallottam 😱 mire gondoltál kedves kérdező? Pl. Bepanthen?
2019. jan. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
A legjobb erre az a krèm amivel jól teletölt a párod!! ;)
2019. jan. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!