Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg fiúk! Hogyan érhetem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg fiúk! Hogyan érhetem el, hogy a kiszemeltem még jobban szeressen? Hogyan tudnám feldobni az együttlétünket?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel rég ismerjük egymást. Barátság, néha extrákkal kapcsolatunk van, és lehet többet szeretnék tőle, de nem akarok neki még kitálalni. Hogyan tudnám úgymond "magamba bolondítani"? És a szexet, hogyan tudnám megfűszerezni?
2019. jan. 9. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, az a legjobb recept ha kitálalsz. Egy jó kapcsolathoz kell a kémia, amit nem lehet "magadba bolondítással" elérni.
2019. jan. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A kémia megvan köztünk. De van egy olyan érzésem , hogy ő az extra részét a dolognak érzelemmentesen teszi.
2019. jan. 9. 17:40
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még ne tálalj ki neki.

A legjobb az lenne, ha szerveznél magatoknak különböző programokat. :)

Ugyebár a programok által élményeket szerezel neki, a jó élmények pedig mindenkiben élénken megmaradnak, így könnyebben magadhoz láncolhatod őt azáltal, hogy veled szerzi őket.

Csak okosan! :)

2019. jan. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!