Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Létezik olyan hetero, akit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hetero, akit csak kíváncsiságból olvasgat homo témájú kérdéseket, válaszokat?

Figyelt kérdés

Írjátok meg, miért érdekel ez a téma, és mit találtok izgatónak?

48f


2019. jan. 22. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Homo emberek is emberek, és úgy gondolom kell nekik is a segítség. Önbizalom hiány, depresszió stb.
2019. jan. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
persze, sok ilyen van, véleménye bárkinek lehet bármiről
2019. jan. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak ilyen emberek írjanak, akik a kérdésben szerepelnek!
2019. jan. 22. 21:51
 4/10 StevenUp ***** válasza:
13%
Én is kíváncsiságból bele bele olvasok egy homo kérdésbe de csak azért mert Kíváncsi vagyok hogy meddig süllyed még az emberiség ^^
2019. jan. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Igen. De nem azért, mert "izgatónak találtam" valamilyen kérdést, sőt, már a heteró kérdések is olyanok, hogy simán van, amitől a gyomrom fordult egyet (savanyú lábú nő, taposó fétis, pelenkázás, felcsatolhatós öndugatás, hízlalás fétis, harisnyakötőbe öltözős farokverés tükör előtt, meg egy csomó, eufemisztikusan "fétisként" megnevezett mentálhigiénés abberáltság, amik után már nem is érzem magamat a széles skálán mozgó szexuális vágyaim megélésében perverznek), szóval nem, nem "izgatnak" a meleg kérdések, de vannak olyanok, amik megismertetnek velem más emberek szemén keresztül érzéseket, gondolatokat, jobban ismerem meg a világot, amiben élek, és közelebb visz az emberek megértéséhez. Volt például egy kérdés, ahol a biszexuálisok és a homoszexuálisok egymással szembeni ellenérzéseit láttam kiírva. Mivel nem volt ismert előttem addig ez az ellentét, elolvastam. Muszlim sem vagyok például, mégis olvastam róla, mi a különbség a siíta és szunnita nézőpontok között. A megismerés vezet egymás értéséhez.
2019. jan. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Én 100% hetero vagyok de azért beleolvasok és próbálom értelmezni a másságot hogy idővel el tudjam majd fogadni.
2019. jan. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

Semmi bajom sem a melegekkel, sem a leszbikusokkal. Emberek ők is. Sőtt neha sokkal jobb fej egy meleg srác, mint egy hetero. Igen sokszor nézem a meleg kérdéseket is, és ha tudok válaszolok. A hetero kerdések között volt már pelenka fétistől kezdve a kaki szexig minden. A melegeknél még nem találkoztam ilyen kerdéssel.


L

2019. jan. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Heteró vagyok, de olykor szívesen olvasok homo témájú írásokat. Egyes dolgok még izgatnak is, beleképzelem magam hogy milyen lehet.
2019. jan. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

ma 00:03

Ezen felnevettem, ez komoly? Miért kellene elfogadni? Ha nem akarod, nem muszáj.

2019. jan. 23. 20:17
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

igen elolvasok meleg témájú kommenteket is

Nem ítélem el őket F

2019. jan. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!