Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A passzívok is elvárják, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A passzívok is elvárják, hogy az aktívok kezdeményezzenek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem szereti egy passzív sem, ha őt tekintik "nő"nek, mert nem az, de ez a példa jut rá eszembe. A hetero kapcsolatban általában a nő várja míg a pasi kezdeményezik először. Ez a melegeknél is így van?

2019. jan. 29. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül van így. Én passzív vagyok, de csak a szexben. Amúgy szoktam és szeretek is kezdeményezni. A párom szintén. 27/F
2019. jan. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam szinte mindig a passzív srác kezdeményezett.
2019. jan. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Várom a kezdeményezés, hercegnő vagyok. 22/F passzív
2019. jan. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 DominikX ***** válasza:
100%

Én jobban szeretem, ha ők kezdeményeznek.

22/F passzív

2019. jan. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én általában nem kezdeményezek, de csak azért, mert a húspiacon a kockahasra buknak és nonstop írnak nekem... Általában abból válogatok. De nem a szerepen múlik, amúgyis vers vagyok. Írnak nekem aktívak és passzívok is. Előfordul, hogy valaki nekem tetszik és én írok. Szerintem teljesen full mindegy, hogy ki kezdeményez. Ha tetszik valaki, ráírsz. Ennyi:D
2019. jan. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is mindig az jött be, ha az aktiv kezdeményezett. 30 passziv.
2019. jan. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

En rjtkan szopok mert nincs olyan aktiv aki tudja h kezeljen :D

Szeretem ha iranyit mert ha szopasra adom a szam akkor en igenis "nonek" erzem magam es elvarom h iranyitaon akinek a brejet epp cumizni fogom

2019. jan. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!