Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyi ideig tartott coming...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig tartott coming out-olni mindenkinek, akinek szeretettetek volna? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sokáig tervezgettem, hogy kinek mikor mondjam el, hogy meleg vagyok, és ma végre elmondtam egyik családtagomnak, viszont nem érzem úgy, hogy egyhamar másnak is el szeretném mondani. Csak a közeli barátaimnak és a szűk családi körnek szeretném majd, ezért kiváncsi vagyok, hogy ez kb. mennyi idő lesz, mármint tudom, mindenki másképpen kezeli a helyzeteket, de már az segítene, ha tudnám, mások mennyi idő alatt csinálták ezt meg. Nektek mennyi idő kellett, hogy elmondjátok mindenkinek, akinek akartátok? 18/F

2019. jan. 30. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én még csak a tesómnak mondtam el nagy nehezen és a legjobb barátomnak, másoknak nem merem, pedig vannak még akik előtt nem szeretnék titkolózni, de még nem megy. 18/f
2019. jan. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kb 13 évbe telt, mire mindenkinek elmondtam, akinek el is akartam (nagyszüleim nem tudják, de nekik nem is tervezem). Az első a gimis legjobb barátom volt (17 voltam akkor), utána hosszabb szünet ami alatt senkinek, majd 19 éves kortól kezdve az első 1-2 évben elég kevés embernek, csak a szorosabb barátoknak mondtam el, aztán szép lassan folytatódott és ma már legalább 150 fő tudja rólam, de egyébként már teljesen nyilvánosan vállalom. Ha csak a közeli barátaidnak és a szűk családi körnek akarod elárulni, akkor az nem feltétlen kell, hogy nagyon sokáig tartson, de persze te tudod milyenek, te érzed mikor akarsz előállni a dologgal.
2019. jan. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a viszonylag szűkebb családi köröm (a szüleim, a testvérem, valamint az egyik unokatestvérem és annak a családja) és a legközelebbi barátaim (2 fő) tudják. Nagyjából egy időben mondtam el a családtagoknak is és a legközelebbi barátoknak is, 20 éves korom körül, tehát én egyszerre "letudtam" mind a két kört kb. 1 éven belül. Ahogy mondod, ezt mindenki másképpen kezeli, mindenki a saját élethelyzete és a belátása szerint dönt. Erre nincs általános "recept". :) Sok erőt és kitartást a coming out-jaidhoz! :)
2019. jan. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én egy év alatt mindenkinek elmondtam akinek akartam, az osztályban is terjed már a pletyka valószínűleg. Már csak apám van hátra, anyum és tesóm már tudják
2019. febr. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!