Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti lefeküdnétek olyannal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti lefeküdnétek olyannal akiről kiderül, hogy daganatos beteg?

Figyelt kérdés
Nem lehet átadni, nem fertőz, de gondolom az emberek mindentől iszonyodnak ami eltér a normálistól... A melegek jobban tolerálják, vagy pont ebben a közegben számít jobban hogy egészséges legyen a partner? 31F

2019. jan. 30. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ez szexualitástól független. Ez meredek téma, ha csak egy éjszakáról van szó, persze, ott nem gondolkodnék, hiszen ahogy te is írtad, nem fertőz, tehát irreleváns (de sajnálatos) a tény, hogy daganatos. Ha komolyabb kapcsolat kezdete, az egy komoly érzelmi és támogatási vállalás, persze ha szereti az ember a személyt, akinek daganata van, akkor ezt szívesen teszi.
2019. jan. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Olyan ember vagyok, aki mindenkinel igyekszik segiteni es mindenkit igyekszik tamogatni.


A daganatos beteg emberrel is ez lenne a helyzet, foleg egy ilyen intim elmenyt utan.


Erzelmileg pedig mostansag nagyon tulterhelt vagyok.


Viszont azt gondolom, hogy ezutan tulzottan belefolynek az eletebe, ha hagyna es tulzottan fajna az elvesztese, ha esetleg...

Szoval, nehez kerdes.

2019. jan. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
HA bejön a pasi, akkor simán
2019. jan. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%

Azért mert valakinél daganatot diagnosztizálnak még nem jelenti azt, hogy meg fog halni. Ma már nagyon sok daganatos megbetegedést jól tudnak kezelni és gyógyítani. Nem kell "temetni" a daganatos embert már csak azért sem, mert ez a gyógyulására is rossz hatással lehet.

Én nem alkalmizok, szóval abban az esetben nem feküdnék le vele. Kapcsolatban természetesen a betegsége nem lenne akadálya annak, hogy együtt legyünk.

2019. jan. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%

Alapvetően nem befolyásoló, de nekem is fontos lenne, hogy milyen daganat?

Olyan, ami gyorsan elviszi, pl, hasnyálmirigy, vagy tüdőrák?

Vagy olyan, amit csak kikapnak, és néhány kontroll.

Mindkettőre láttam példát a családban, semmiképpen nem taszít....

2019. jan. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%
Ha egy éjszakás, honnan is tudnék a daganatról? A kapcsolat más téma. Kiba.szottul megterhelő lelkileg egy rákos ember társának lenni, úgyhogy nem folynék bele a dologba. Persze ha a párom lenne már mikor kiderül, mindenben támogatnám.
2019. jan. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
94%

Utolsóval teljesen egyetértek.

Kapcsolatba nem mennék be vele így, nem előítélet és hasonlók miatt, hanem elég érzékeny vagyok amúgy is, ha esetleg beleszeretnék nem tudom, hogy tenném túl magam rajta, ha ne adj isten elveszíteném.

2019. jan. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!