Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyi ideig kerestétek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig kerestétek az első partnert? (szűz vagyok)

Figyelt kérdés

Szűz, férfias, passzív-lelküketű, komoly gondolkodású fiatal huszas évei elején járó srác volnék, aki nem adná csak úgy oda magát. Olyan illetővel tudnám elképzelni az elsőt, aki értelmes és értékeli a gesztust. Nehéz matchelni, úgy érzem, ha külsőben eddig jónak találtuk egymást valakivel, akkor Ő csak szexet akart... Ha én láttam máson a komolyságot nyilván máson ment el a dolog. Nem mondom, hogy a kapcsolat nem lenne jó... ugyanakkor csak egyéjszakásba sem mennék bele, örülnék annak is, ha úgy alakulna végre valakivel, hogy egy héten néhányszor lehetne közös program, eljárni együtt lenni és persze szex is... A kor nem számítana nálam túlzottan (apuka ne lehessen), sokkal inkább legyen az illető férfias és ápolt, intelligenciára adó. A kérdésem az volna, ha valaki számára ismerős a leírás, vagy hasonló cipőben jár, akkor mit csinál és hogyan; hol próbálkozik érvényesülni, ismerkedni, vagy hogy tett túl a dolgon és mi lett a vége?:)


Véleményeknek privát üzeneteben is örülök.:)



2019. febr. 10. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem kerestem. Jött és lett. Találkoztam egy olyan fiúval, akiről - már amikor megláttam - azt gondoltam, vele bármit... (Nem egyéjszakás volt a történet.)
2019. febr. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2%

Én így elsőre azt gondolom, hogy nem vagy teljesen 100-as!

Csjozz, kefélj! (Azt nem mondanám hogy sokasodj!)

2019. febr. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!