Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan mondjam el a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a legjobb barátomnak, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Szóval. A legjobb barátom már egy csomó ideje. Szilveszterkor is vele voltam. Egyre jobban kezdtem vonzódni hozzá, mint testileg, mint lelkileg. Egy csomó szőr amikor olyan helyzethez kerülünk, hogy közel vagyunk egymáshoz, az jár a fejemben, milyen lennénk meleg párként + bárcsak lesmárolhatnám.. viszont most már nem fogok találkozni vele. Kimegy a szüleivel külföldre, és arra gondoltam, milyen lenne, ha bevallanàm hogy mi folyik itt. (Gyöngyösön xd bocsi, ezt nem hagyhattam ki sorry)

És egyre jobban kezdtem azt érezni h ő is meleg.. ötletek???hogyan mondjam el???????



#legjobb barát #melegség #bffy Best friend
2019. márc. 4. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Először kérdezd meg mi a véleménye a melegekről, mert te támogatod őket
2019. márc. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem sajnos elfordult a legjobb barátom, amikor elmondtam neki, hogy meleg vagyok, pedig addig sokszor aludtunk egymásnál is és szinte minden nap találkoztunk. (Nem mondtam neki, hogy szeretem és hogy bejön, csak azt hogy meleg vagyok.) Szóval szerintem is előbb azt derítsd ki, hogy mit gondol a melegekről.
2019. márc. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 -remete- ***** válasza:
100%

3 barátomnak is elmondtam meg a feleségemnek, hogy biszex vagyok. Nem panaszkodhatom. Mivel nem szexuális beállítottságom mutatja a hűségem hanem a személyiségem így nem volt gáz.


Hiszen én ugyanaz az vagyok aki akkor voltam amikor megismertek.

2019. márc. 5. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kezded azt erezni h o is meleg csak szeretned azt erezni

Aztan jon a siras mert kiderul h nem meleg

Jártam mar igy

2019. márc. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Már régebben amikor szóba jutott az, hogy mit gondol a melegekről, azt felelte elfogadja őket. Sőt, egy szitunál még védte is a melegeket. Szóval ő sem ítél el senkit.
2019. márc. 5. 19:50
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog hogy nem itéli el de attol még nem biztos hogy o is meleg


Rolam egy munkatarsam akarta kideriteni de nem vallottam be neki pedig smaciztam volna vele

2019. márc. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
egy este egy uveg bor közben -utan,mond el neki hogy szerelems vagy belé:) aztan elvalik
2019. márc. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én igazából nem vonzodok faszihoz meg csók se meg hasonló

érdekel a passziv része

mondtam bff emnek és mondta h őt nem zavarja és még mindig jóba vagyunk

szexuálisan mindketten elég nyitottak vagyunk , talán én sokkalta jobban

2019. máj. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!