Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Voltatok már melegbárban? Mik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már melegbárban? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés
24 éves meleg fiú vagyok. Jól esne egy kicsit ismerkedni, beszélgetni, mert nagyon magányos és szomorú vagyok. Erre alkalmasak lehetnek a melegbárok? Vagy ott csak szex van és semmi más? Vannak ott huszonéves fiúk is, vagy csak idősebbek vannak? Köszönöm ha valaki időt szán rám!

2019. márc. 4. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én tervezek benézni egy ilyen helyre vagy szex miatt vagy azért higy tudjam mennyire kellenék :) 21 vagyok
2019. márc. 5. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Béla211 ***** válasza:
100%

A meleg bároknak is több típusa van itt Magyarországon is. Van ahol csak sex (Pl:coxx,Meleg szaunák.szauna 69 és a magnum van Pesten de itt sem kell megiedni ha nem akarod nem történik semmi. És van egy disco az Alterego itt mondjuk ha jól tudom van sötétszoba is.Ide jár talán a legtöbb fiatal. És vannak csak az iszogatós helyek. Ilyen beülős beszélgetős de az ilyen helyekre leginkább baráti társaságok vagy már barátok vagy párok látogatják.

Why not café-ban sokan szoktak lenni. És vegyesen idősebbek és fiatalok. Itt étel is van nem csak ital. És ott nincsen szex legalábbis nincsen neki külön hely kialakítva. Szoktak lenni caraoké esték is érdemes viszonylag korán menni.Hogy legyen ülő helyed.

És van a Phoenix Bár & Club ott most hétvégén voltam először. Itt úgy vetem észre nem túl sokan járnak. Inkább 30 sok voltak. És általában párral vagy haverral.Ja és sok volt a külföldi is. De amúgy hangulatos hely. Beszélgetésre iszogatásra kiváló. És ha nem akarsz nyomorogni. A pultos srác amúgy nagyon normális és segítő kész volt jó koktélokat is kevert.És úgy vettem észre ha valaki igényelte el is dumált vele.

2019. márc. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
gyertek alteregoba,van ejfelkor musor,lady dömper oriasi,szakadsz a röhögestöl,aztan jo zene ,tánc,es vannak helyes fiuk..aki nem volt az irjon ,aztan jöhet egyszer velem :)
2019. márc. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én még soha nem voltam meleg bárban de az alteregoba szívesen elmennék,hány éves fiatal srácok vannak?melyik nap lehet odamenni?
2019. ápr. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!