Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt veletek olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt veletek olyan, hogy nagyon felizgatott egy fiú látványa nyilvános helyen?

Figyelt kérdés

Pl. utcán, boltban, munkahelyen, iskolában.

És i-smerkedésre semmi remény. Hogy élitek meg ezt?

Szenvedtek vagy belenyugodtok, hogy ez a vágy is elszállt?


2019. márc. 12. 20:39
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Alapvetően nem izgulok fel látványra, nem elég inger nekem, szóval valóban nagyon jó kémiára utal, ha valakinek a puszta látványától feláll. Volt ilyen 2-3-szor életembe, persze még csak szemezést se viszonozták, szóval beletörődtem, hogy esélyem se lenne. Minden nap egy örökös sóvárgás, mivel nincs párom, szinte az összes jó pasit megkívánom, és szexelnék velük.
2019. márc. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyszer történt már meg, munkában, buszon, suliban... Eljátszadozok a gondolattal párszor, aztán beletörődök, hogy csak gondolat is marad.
2019. márc. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

ma 20:45

Felállásról szó sem volt.

2019. márc. 12. 21:04
 4/10 A kérdező kommentje:
Tájékoztatom a tisztelt olvasókat, hogy a "felizgatott" szó egyáltalán nem merevedésre utal.
2019. márc. 12. 21:04
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Én napi szinten átélem ezt.
2019. márc. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Igen. :) Mostanában minden reggel felszáll arra a buszra, amivel utazom, egy helyes, szőke, kissé lányos külsejű srác. Néha szemezünk is. Bátorság persze nincs...
2019. márc. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Igen egy fiatal srác látványa amikor zuhanyozás közben egy uszodában felállt neki.Eljátszottam a gondolattal,hogy később hátha találkozom még vele,de sajnos nem sikerült.
2019. márc. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Nem tudom kérdező te hogy vagy vele, de nekem a felizgulásnál fel szokott állni. :D
2019. márc. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A felizgatott nem ugyanaz, mint a felizgult.
2019. márc. 14. 15:22
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
xd
2022. nov. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!