Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Menjek bele passzív szerepbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek bele passzív szerepbe egy fiú kedvéért ha beleszerettem?

Figyelt kérdés
Ő volt a legjobb barátom, és beleszerettem. Úgy alakultak a dolgok, azt mondta hogy ő is érez valamit irántam. Egyszer csináltuk análisan amit élvezett, de utána rosszul érezte magát. Vigasztaltam, hogy ettől még férfias meg ilyenek, de mikor kiderült, hogy engem nem dugott meg senki, még rosszabbul lett. Azt mondta, hogy csak úgy nyugodna meg ha ő is csinálhatná nekem. Más esetben nem gondolkoznék el ezen, de ő fontos nekem. Menjek bele miatta?
2019. márc. 15. 11:13
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
ha neki örömöt okozol és közben te is élveznéd, akkor hajrá! egyszer élünk, max többször nem fogod csinálni, de legalább elmondhatod, hogy kipróbáltad
2019. márc. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem ha tényleg szereted akkor próbáljátok meg. Lehet hogy még meg is szereted és oda-vissza adhatjátok egymásnak és egyikőtöknek se sérül a férfiasságotok.
2019. márc. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem az hogy aktív vagy passzív a beállítottságod, az nagyban meghatározza a szexuális életedet az ágyban.. (Tehát, ha egy illető csak aktív vagy csak passzív, és mégis az ellenkező "pozíción" játszik az szerintem kicsit olyan mintha feláldozná az eredeti/igazi vágyait)..

Feltéve ha Uni vagy, mert akkor mindkét pozíció jó neked..

..

De szerintem ha kialakul(t) a szerelem akkor igazából mindegy a pozíció.

Mert szokták mondani a szerelem mindent legyőz.

😊 Ez csak az én személyes véleményem.

Minden ember különböző és mindenki máshogy gondolkozik.

2019. márc. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

jézusisten .,... de durva.

azért ezt majd gyónd meg, vagy nem értem, nem vetted észre h egy csávó?

viszont ha ő meg tényleg olyan aktív, ez nem is lenne kérdés, hát elkap és nesze neked ... nem?

2019. márc. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%

"Azt mondta, hogy csak úgy nyugodna meg ha ő is csinálhatná nekem."

Az szép, ha ő a saját lelkifurdalását rád vetíti, csak mert nem tudja elfogadni magát..

2019. aug. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!