Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tényleg van összefüggés a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van összefüggés a férfi kezének és talpának mérete és a farkuk mérete között?

Figyelt kérdés

2019. márc. 16. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Persze. Nekem nagy a talpam, nincs rajta keményedés, de a farkam kemény és egészségesen nagy. Persze , hogy jól nézek ki (ez csak alap).
2019. márc. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hehe, #1, jót nevettem.

Nincs összefüggés, a kutatások nem tudtak kimutatni semmilyen szignifikáns korrelációt a péniszméret és bármilyen testrész mérete között.

2019. márc. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy városi legenda.
2019. márc. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
8%

2#-es! Ha lenne összefüggés, a kutatók akkor se mernék kimutatni. Ennyire nem akarják ám helyzetbe hozni a pasikat és csajokat. Á most nézem csak, hogy ez egy homoszexualitásos rovat. Nem baj, amiket mondtam azok mellett kiállok.


Üdv, az 1-es voltam.

2019. márc. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs túl nagy merítésem, de eddigi tapasztalataim alapján nincs.

Voltam olyan sráccal aki kb 190 centi magas volt (kicsit alacsonyabb, mint én), keze, kb mint az enyém, 46-os láb (enyém 48), mégis a 10 centit sem érte el mereven a férfiassága.

A másik szintén 180 körül, neki is pici volt, igaz, neki nem állt fel.

2019. márc. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 DominikX ***** válasza:
100%

Nem tudom, de én mindig meg szoktam nézni a pasik ujjait. Hasznos tud az lenni itt-ott.😏


22/F

2019. márc. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ráerősítek erre a hiedelemre, 41-es láb, kicsi vézna kar és kézfej, és csak 12 centi. De legalább a magasságom férfihoz illő, 183 cm.

33/F

2019. márc. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
elég sok talpat maszíroztam már meg kezet azért néha akad összefüggés
2020. febr. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!