Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kinek sikerült vékonyként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek sikerült vékonyként fullos pasit kerítenie szexre a Planet Romeon?

Figyelt kérdés

Mennyi időbe telt, megérte?

Kíváncsi lennék a tapasztalataitokra.

És ha vannak itt a Planet Romeorol izmos pasik, mennyire ostromolnak, mik a szexpartner felé az elvárásaitok? Van kint képetek? Vagy ti kerestek magatoknak?



2019. márc. 19. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Ez nem planetromeon volt, hanem egy másik oldalon.

Nem igazán volt elvárásom, nem kerestem kizárólag izmosat. Nem volt kint képem, és ő írt rám. Olyat keresett, aki nem dug minden nap mással. Azóta eltelt két év és még mindig megvagyunk.

Egyébként nem ostromoltak, alig írtak rám, ha írtak is, az azonnal szexet akart. Ha pedig én írtam rá valakire, az mindig visszautasított vagy nem is válaszolt. Ez kb. annyire leépítette az önbizalmam, hogy izmosra eleve soha rá se írtam. Aztán lassan mindenkit jobbnak láttam magamtól és senkire sem mertem írni vagy képet kitenni.

2019. márc. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
En kb fel evig fennt voltam , arcomrol nem volt kep, twink lányosabb passzivokat kerestem es talaltam is , persze volt aki elhordott mindennek mert nem tetszett az alkata, de hat ha már lehet válogatni akkor miert ne
2019. márc. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Én egyet itt találtam. Kezdő volt. Illetve a másikat eropolison. Nagyon szexi volt. Ja és mindkettő passzív volt. :)
2019. márc. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Itt én is találtam volna, mert rám írtak, de vagy kamu képeket küldtek vagy ha képet kértem, eltűntek.

Izmos pasik (akár aktív, akár passzív) írhatnak, ha vékony pasival akarnak szexelni, de ne kamusok... Hátha... :D

2019. márc. 20. 09:44
 5/6 A kérdező kommentje:

Második válaszolónak:

Engem meg azért hordanak el az izmosak közül, akikre ráírtam, hogy milyen elvárásaim vannak (izmos), ha nem tudom megadni... Szerintem nem vagyok borzalmas, csak izmos pasival szeretnék dugni, aki lehetőleg nem csúnya fejű. Ennyi.

2019. márc. 20. 10:54
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én kitöltöttem rendesen a profilomat, leírásban jeleztem, hogy kezdő vagyok, profilképnek egy olyan képet állítottam be, amin látszik, hogy én lőttem, de csak a kézfejem van benne.

Írtak elég sokan, de főleg 30 év felett, addig nem akartam menni, így sokat visszautasítottam. Aztán másodlagos képnek tettem ki a hasamról egyet. Utána írt rám 1-2 sportos/izmos fiatal srác is, aztán a regisztrációt követő 2 héten belül meg is történt egy találkozó. Ő eléggé ki volt gyúrva. :D

18/P

2019. ápr. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!