Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Találkoztam egy sráccal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkoztam egy sráccal (meleg persze meg én is), én akartam hogy több legyen de ő inkább csak haverkodna, nálatok működne ilyen?

Figyelt kérdés
Kicsit fura, hogy többet akartam tőle, ő viszont mondta, hogy inkább haverkodjunk. Már másodjára találkoztunk, egész sokat beszélgettünk, söröztünk meg minden, de nekem olyan fura lenne ezek után haverkodni vele. Pedig amúgy bírom meg jófej aranyos :D Ti ilyenkor mit tennétek?
2019. márc. 19. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Ha többet akarnék, nem haverokodnék vele. Barátom van elég.
2019. márc. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Nekem van meleg srác barátom, akivel csak dumálunk. Szerintem ilyenre is szükség van.
2019. márc. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Nálam nem működne...ha elmondanám, hogy többet szeretnék vele, az azért van, mert kezdenek pillangók lenni a gyomromban vele...akkor meg minek haverkodjak, csak fájna.
2019. márc. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 'haverkodnék' vele. Kell valaki akinek ki tudsz beszélni mindent. Öpediggondolom olyan
2019. márc. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A haverkodással nincs gondom, kivéve ha ehhez extrák is társulnak.


Volt nekem is ilyen, mondta legyünk barátok extrákkal, én többet akartam tőle (kapcsolatot), mondtam oké legyünk barátok, de nincs extra, nem működött mert ő is akarta.


Viszont van egy meleg barátom akivel meg nagyon jól elvagyunk extrák nélkül, jókat dumálunk, csavargunk itt-ott.


Kölcsönös megegyezés az alapja, ha szimpatikusak vagytk egymásnak és működik extrék nélkül a barátság, miért ne, de a barátságnak is van "határa", ha már szex is van, akkor az nem barátság, és nem is mindig a társaságod miatt fog keresni, hanem a szex miatt.

2019. márc. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

Nálam elöször van a haverodás.

Aztán ha minden ok akkor dughatunk.

Nem csak faszra vágyok...

2019. márc. 22. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Jaaa csak dugni akart, néha az is jobb mint a semmi.

Később meg változhat azaz komolyra fordulhat a dolog.

2019. márc. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Díjazom azokat a melegeket, akik nem csak a f*szra vágynak. Nem vagyok meleg.
2022. aug. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!