Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan vesztetted el a szüzess...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vesztetted el a szüzességed?

Figyelt kérdés
Minden érdekel. Az előzmények is.

2019. márc. 24. 21:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%
Végig a zsebemben volt, besétáltam egy erdőbe és miután kijöttem rájöttem hogy nincs a zsebemben. Próbáltunk visszamenni és megtalálni, de mind hiába, nem találtuk. Félek hogy egy életre elveszett. :(
2019. márc. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy a társad tud róla valamit, csak nem mondja el. :(
2019. márc. 24. 21:52
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Chaten ismerkedtem meg vele. Levélben fixáltunk pár dolgot. Képcsere, majd elmentem a kolijába és ott. Ennyi. Nem volt maradandó élmény. A fejére se emlékszem.:(
2019. márc. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Anno xy évvel ezelőtt, megismertem barátnőmmel együtt gy srácot és a haverját. Elemntünk a focipályára, h ők ott merre nemtudom. mi a szertár felé vettük az irányt, és ott vesztettem el,ott dugott meg a srác..de ha tehetném vissza csinálnám :D
2019. márc. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Fiúval még nem voltam. Az igazság, hogy egy ideje bennem van a gondolat, de sose mertem belecsapni. Idén elhatároztam újévkor, hogy kipróbálom :) Az első lány meg táborban volt :) Színjátszó tábor :)
2019. márc. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
4 hónapja voltunk együtt.Barátnőimmel elmentem sátorozni.Másnap csatlakozott ő is.Amíg ők buliztak,mi a sátorban egymásnak estünk.Igazából 3 lökés után abbahagyta aztán kiverte magának,mert nem akart fájdalmat okozni. 17 voltam és azóta sem felejtem
2019. márc. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
80%
Egy könyvtárba jártunk. Barátok lettünk. Felmentem hozzá. Sose volt otthon senki náluk. 3. tali után masztira került a szó. Kivertük és megkérdezte hagynám-e hogy lesz-pjon. Hát hagytam. Innentől naponta ez ment. Az ő farka kb 22cm (lemértük) volt. Szóbahozta az anált, de nem vállaltam be. Így kb fél évig mindig orál volt. Aztán egyszer belementem, hogy megdugom. Nagy élmény volt. Elélvezett miközben dugtam őt. Hát ennyi.
2019. márc. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
8%

Ez a kaland 4 hónapja történt.

Éppen kozelget a karácsony, gondoltam nem sokan maradtak a koleszban...forró zuhany után a szobámban oljjal kenegettem a testem és annyira jó volt hogy az agyon fojtattam a popsim simogatását.

Csak az ujjamat szoktam használni ilyenkor is ezt tettem, egy majd ketto es így tovább....

Mostanra már kitagultam de ez nem ide tartozik. Bocsi fiúk.

Szó... egyedül voltam a koleszos szobámban a hangos nyogdecselessel együtt, hason , térdem félig folhuzva voltak a hosszú vékony labaim és a popsim csúcsosra ki nyomva ujjaztam a csupasz hatsomat.

Félig félrecsúszott lucskos hófehér bugyim , hosszú fekete harisnyám egyik fele a szamban másik rajtam volt.

Azt hittem az ajtó zárva hiszen hallottam ahogy kattant a zar, nem volt látoterben az ajtó, nem láthattam hogy ki jön be, nem is gondoltam ra mivel az elvezet fontosabb volt számomra.

10-15 percig csinálhattam mire föl elszmeltem hogy valaki all mögöttem, belém fagyva a levegő szóhoz sem tudtam jutni, csak hebektem-habogtam, nem tudtam védekezni.

Szégyelltem magam, erre ő megnyugtatott és azt mondta hogy ne aggódj drága, hozzátette nincs mit szegyelned borzasztóan szexi és kívánatos vagy. :)

Láttam hogy csúcsosodik a nadragja, ő látta rajtam hogy csurog a nyalam egy hatalmas dugasra, ekkor észbe kaptam hogy nem szabad így föl vettem a bugyimat és öltözni keztem. Ekkor mögém jot és simogatni, csókolgatni , ujjazni es finoman utogetni kezte a kerek popsimat, sokáig jatszadozott a testemmel. Mire hatra nyúltam és ki akartam volna venni a farkat , ami szet akart durani az elvezettol, már kint is volt , kezembe nyomta, forro volt es luktetett a vastag farka.

Ekkor megfordított engem az ujjaim a szamban voltak, tudta hogy ki vagyok éhezve egy jó szopasra, rogton be is tömte mielőtt barmit is mondtam volna neki.

Fuldokoltam, csurgot a nyalam , hol gyorsan , hol lassan nyomta belem a farkat, egy idő után fol álltam és a fülébe sugtam hogy dugj meg kérlek , így is lett. A végén a popsim köze verte és onnan befojt az egesz a popsimba minden cseppig.

Ő volt az első farok ami bennem járt...és nem bántam meg. :)

2019. márc. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
1 éves kapcsolat után nálunk. Ő is és én is szüzek voltunk és meglepődtem mert 3 percnél sokkal tovább bírta🙂.
2019. márc. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%

Fiatalabb volt, mint én. Jóval. (én akkor 35, ő 17) :) Munka közben találkoztam vele, beszélgettünk. Egyszer feljött hozzám munka után. Közös a hobbink, fényképeket, videókat nézegettünk.

Fájlaltam a derekamat és a hátamat egy picit. Ő felajánlotta,hogy megmasszíroz, de ha nem gond, vetkőzzek le hozzá. Csak a boxer maradt fent. Hasra feküdtem az ágyra, ő ráült a lábaimra, és elkezdett masszírozni, testápolóval, profi módon.

Kicsit később leimádkozta rólam a boxert, hogy "ne legyen krémes". Egyre lejjebb tévedt a kezeivel, őszintén mondva jól esett.

Nem tűnt fel, hogy ő is levetkőzött. :D

Finoman, óvatosan masszírozta a fenekemet is, sok krémet használva. Teljesen ellazított. Majd minden szó nélkül, nagyon óvatosan belém hatolt. Egyáltalán nem volt kellemetlen, talán mert kellően előkészített, talán mert nem volt túl nagy mérete. :)

Nem tartott sokáig, úgy 3 perc múlva teleélvezett. Jó volt érezni a lüktetést.

...

...eztán engem sem hagyott kielégületlenül, megfordított, és meglovagolt.

Fél évig "jártunk", és sajnos külföldre költözött...

2019. márc. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!