Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzívként anál során sikerül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzívként anál során sikerült már valakinek lankadtan ejakulálni?

Figyelt kérdés
Dildóval nekem már nem egyszer. Érdekes érzés.
2019. ápr. 5. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nekem mindjárt feláll.
2019. ápr. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Igen! Előfordult már. Mikor oráloztam akkor viszont mereven is anélkül h magamhoz értem volna 24/uni
2019. ápr. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én aktív vagyok, de nekem eddig csak olyan volt két srácnál, hogy állt nekik és úgy élveztek el, de anélkül, hogy hozzáértek volna. Azt nem tudtam, hogy megy merevedés nélkül is.
2019. ápr. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Nekem ment parszor
2019. ápr. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Dildóval nekem is.
2019. ápr. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Az igazság az ha ráulok v mire , annyira jó érzés hogy a lelankad farkam log és ugrál össze vissza. Nagyon élvezem ...:) Ilyenkor a jukam körüli izom annyira kitágul hogy meg 2 farok is beferne a popsimba.
2019. ápr. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt már ilyen de igy is nagyon èlveztem
2019. ápr. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!