Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Szeretitek Lady Gagát?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Szeretitek Lady Gagát?

Figyelt kérdés
Kedvencem tőle: Always Remember Us This Way és Joanne

2019. ápr. 10. 20:43
1 2
 1/12 DominikX ***** válasza:
100%
Igen. Bár mostanában csak Ruelle-t hallgatok. 22/F
2019. ápr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hat szerintem nincs koze a melegseghez, de en imadom!! A kedvenc zeneim tole a Judas, a Heavy Metal Lovers, Artpop, GUY, Mary Jane Holand, Do What You Want, John Wayne, Joanne, Angel Down, Shallow, Bloody Mary, Govement Hooker, Monster, Love Game, Fashion!

Tudom hogy sok, de mindet imadoom :D

2019. ápr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Egy szóval sem mondtam, hogy köze van a melegséghez. :)

Csak érdekelt hogy vannak-e gyk-n olyan melegek, akik hozzám hasonlóan szeretik őt. :D

2019. ápr. 10. 21:40
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
nem szeretem
2019. ápr. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
A régebbi zenéit(poker face,paparazzi,bad romance).Az újjak számomra semlegesek.
2019. ápr. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Bad Romance és a Born This Way közti korszaka tetszett nekem, amgy más úgy nincs, ami meg fog benne, én őrült hard rock imádó vagyok
2019. ápr. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az újak tetszenek jobban. A régieket is meghallgatom de nekem jobban bejönnek az új, higgadtabb számai.
2019. ápr. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem! Nagyon sok kedvenc zeném van tőle, néhányat leírok: Artpop, Government Hooker, Scheiße, Paparazzi, Jewels n Drugs, Black Jesus + Amen Fashion
2019. ápr. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én sokkal inkább orientálódom a klasszikus zene felé, úgy, mint Mozart, Chopin, vagy Rachmaninov művei. Ettől függetlenül Lady Gaga számomra jelent valamit, ha mást nem is, de legalább azt igen, hogy milyen egy saját magát teljes egészében felvállaló, stílusos, tehetséges ember.
2019. ápr. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Vagyis, nem tudom, mert nem hallgatom.
2019. ápr. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!